Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çocuğunu göremeyen eski manken Nazlı Tanrıkulu, Esra Erol’a çıktı

Televizyon

Çocuğunu göremeyen eski manken Nazlı Tanrıkulu, Esra Erol’a çıktı

Bir dönemin önemli mankenlerinden olan Nazlı Tanrıkulu, 2 aydır çocuğunu görememesi nedeni ile Esra Erol’a çıktı.

Çocuğunu göremeyen eski manken Nazlı Tanrıkulu, Esra Erol'a çıktı

Daha önce de sosyal medya hesabından ayrıldığı sevgilisi ve çocuğunun babası Ali Karacan’ın çocuğunu göstermediğini belirterek, Cumhurbaşkanlığına kadar seslenip, yardım istemişti.

Bu iddiaları üzerinde Ali Karacan’ın avukatı belge ile açıklama yaparak, söz konusu iddia gerçek değildir. Mahkeme kararı ile Erdoğan Karacan, babası Ali Karacan ile birlikte tatilini sürdürmektedir demişti. Bir süre sessizliğini koruyan Nazlı Tanrıkulu, Esra Erol’a başvurdu.

Televizyon ekranlarına çıkarak 61 gündür oğlunu göremediğini söyleyen Nazlı Tanrıkulu, şiddet gördüğü eski sevgilisinin ihanetini ortaya çıkarınca kendisini dövdüğünü iddia etti.İstanbul Anadolu 15.Aile Mahkemesi 15.08.2018 tarihli 2018/652 kararında Ercüment Karacan’ın babasına daha önceden planlamış olduğu tatil için teslimine karar verdi.

Ancak bu kararda bir süre bilgisi yer almadığı için muallakta kalan durumdan faydalandığını söylediği eski sevgilisinin, çocuğu kendisine göstermediğini açıkladı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı