Çocuklar Duymasın’ın Simay’ı Buse İrem’in hayali stand-up üzerine

Çocuklar Duymasın'ın Simay'ı Buse İrem'in hayali stand-up üzerine

Onun yaşlarda olan her genç gibi, Çocuklar Duymasın, bir kerede olsa izlenmiş bir televizyon dizisidir. Buse Sinem İrem’de küçüklüğünün bir parçası olan dizide oynuyor olmanın sevincini ‘şakayla karışık’ bir şekilde evde taklalar atıyorum diyerek ifade etti.

Çocuklar Duymasın dışında, Mahsuscuktan Stand-up adını verdiği stand up gösterileri yanı sıra, birde Evli ve Zavallı isimli tiyatro oyununda rol alıyor.

Fenomen diziden teklifi ilk aldığında yaşadığı heyecanı ve mutluluğu, kendisine “Bugünleri de mi görecektik Buse!” diyerek yaşadığını söyleyen İrem, canlandırdığı Simay karakterini de “Karadeniz kızı. İnadı inat, tersi pis, güçlü, kuvvetli, hamarat ve komik biri. Sinirlendi mi şive konuşmaya başlıyor.” sözleri ile anlattı.

Hayalini Belirledi

Genç oyuncu, “Samimi, toplumsal açıdan farkındalık yaratan, tüm Türkiye’yi güldürebilecek, her yaşa hitap eden, bu ülkenin yetiştirdiği ve benimsediği ilk kadın stand-up’çı olmak istiyorum.” sözleri ile de oyunculuk ile ilgili hayalini paylaştı.

Buse Sinem İrem, bir youtuber olarak anılsa da o aslında bir komedyen ve tiyatrocu. Öyle ki ilk sahne deneyimini dizisinden önce, İstanbul Halk Tiyatrosu’nun “İhtiyar Balıkçı ve Deniz” adlı oyunu ile yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*