Çocuklar Duymasın’ın yükselişi sürüyor

Çocuklar Duymasın'ın yükselişi sürüyor

Yıllar öncede yayınlandığında büyük bir beğeni ile takip edilen, geçtiğimiz sezon tekrar yayınlanmaya başlayan efsane dizi Çocuklar Duymasın, yeni gününde de ilgi görmeye devam ediyor.

Total ve 20+ABC1 gruplarında günü birinci olarak tamamlayan Çocuklar Duymasın, aynı gün yayınlanan Nefes Nefese’yi reytinglerde bir kez daha geçti.

Usta isim Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği Çocuklar Duymasın’ın bu istikrarı gerek yapımcıyı, gerek oyuncuları gerekse de Kanal D’nin yüzünü güldürüyor. Çarşamba gününe ilk alındığında büyük risk alındı dendi ancak korkulduğu gibi olmadı ve izleyici dizisine sahip çıktı.

Çocuklar Duymasın, tüm kişiler yani total grubunda 4,65 reyting ve 13,60 izlenme payı, 20+ ABC1 kategorisinde 4,69 reyting ve 13,07 izlenme payı alarak, iki kategoride en çok izlenen yapım olma başarısı gösterdi.

Henüz yeni sezon açılmadığı için bu başarı tam anlamı ile perçinlenemedi. Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’in de başlaması ile reytinglerinin ne durumda olacağı dizi ile ilgili merak edilen en büyük soru olarak öne çıkıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*