Çöl’ün ortasında ‘Pırıl’tı

Çöl'ün ortasında 'Pırıl'tı

Çöl dendiğine bakmayın. Utah eyaletinde bulunan 164 milyon yıllık bir kayanın içine inşa edilen Amangiri hoteli’nden bahsediyoruz. Kim Kardashian, John Travolta gibi Dünya yıldızları da burayı tercih ediyor.

Sosyete ve cemiyet hayatının ünlü isimleri Ege ve Yunan adalarında objektiflere yakalanırken, sosyetik güzel Pırıl Çetindoğan, çöl’ün ortasına kurulmuş Amangiri’de tatil yapmayı tercih etti.

pırıl çetindoğan amangiri hotel

Bir gecelik konaklama ücreti, 8 bin 700 dolar olan yani Türk lirası ile de 52.5 bin TL’e denk geliyor.

Amangiri Hoteli Hakkında

Utah ve Arizona sınırına yakın koruma altındaki bir vadide yaklaşık 2500 hektarlık bir arazide bulunan bu lüks resort otel, misafirlerine fantastik manzaralar ve aynı ölçüde kaliteli hizmet sunuyor. Otelin 34 süit ve çok yataklı odası, minimal bir estetik, çöl ve plato manzarası, özel havuzlar ve yıldızları izlemek için gökyüzü terası gibi seçenekleri paylaşıyor.

Otelde ayrıca bir galeri, kütüphane, yerel lezzetlerin sunulduğu bir restoran, spa ve doğal kaya oluşumumun yanına inşa edilmiş bir yüzme havuzu bulunuyor. En yakın şehirden 20 dakika uzaklıktaki Amangiri Resort Otel, size modern eşyalarla birlikte keyifli bir soyutlanma seçeneği sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*