Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Cübbeli olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü yoğun bakımda!

Magazin

Cübbeli olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü yoğun bakımda!

Halk tarafından Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, kalp damarlarında ki tıkanıklık nedeni ile geçirdiği ameliyat sonrasında yoğun bakıma alındı.

Cübbeli olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü yoğun bakımda!

Ahmet Mahmut Ünlü, yani Cübbeli Ahmet, kalbinin 2 damarında ki tıkanıklık nedeni ile ameliyata alındı. İki damarında ki %80’lik tıkanıklık nedeni ile ameliyat edilen Cübbeli Ahmet’e stent takıldı.

Cübbeli Ahmet hocanın geçirdiği ameliyat sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden sağlık durumu ile ilgili şu sözler paylaşıldı:

“Hocaefendi’nin Sağlığı İle İlgili Duyuru!

Allâh-ü Teâlâ’ya sonsuz hamd-ü senâlar olsun. Kalbinin iki damarında 80 düzeyinde yeniden tıkanıklık oluşmuş, bu yüzden iki tane stent takıldı, fakat damarları çok sert olduğu için beş tane balon yapılmak durumunda kalmakla beraber operasyon başarılı geçti.

Elhamdülillah şimdi kendisi iyidir, biraz yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor.

Duâ eden, ilgilenen ve üzülenlere son derece teşekkür ederiz. Allah Teâlâ sizlerin de hayırlı muratlarınızı ihsân eylesin! Âmîn!

Medipol Hastanesi yöneticilerine ve operasyonu yapan Bilal Boztosun hocamıza son derece teşekkür ediyor ve başarılarının devâmını Cenâb-ı Mevlâ’dan niyâz ediyorum.”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı