Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çukur 2.sezon 2.tanıtımı yayınlandı!

Dizi Haberleri

Çukur 2.sezon 2.tanıtımı yayınlandı!

Yapılan anketlere başlaması sabırsızlıkla beklenenler listesinde adını 1. sıraya yazdıran Show Tv’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Çukur’un 2.sezonu için göz dolduran ilk tanıtımı yayınlandı.

Dizi’nin oyuncu kadrosuna dahil olan Erkan Avcı’nın sesinden yayınlanan Çukur’un 2.sezon 2. tanıtımında, “Biz Karakuzularız, bizim geçmişimiz yok, bizim anamız yok, babamız yok! Biz Karakuzularız! Sürüde ilk biz belli oluruz, bizi bir tek birlik olmak kurtarır. Sürü kare olursa, dert kuzunun beyazına kalır. Biz Karakuzularız!” sözleri yankılanıyor.

Yeni tanıtımda Karakuzular’ın Çukur’u bastığı, arkasında adeta bir ordu ile kendi simgelerinin yer aldığı koca bir çarşafı mahallede sallandırdıkları görünüyor.

Diğer yandan dizinin Yamaç Koçovalı’nın ise büzüşmüş bir halde, zor durumda olduğu görülen yeni tanıtım, Çukur hayranlarını şimdiden büyük bir merak içerisinde bıraktı.

1. sezon finalinde Çukur’u kurşun yağmuruna tutan, ortalığı kan gölüne çeviren gizemli çetenin Karakuzular olduğu öğrenilmiş, çete’nin başında ise Çeto ve Mahsun karakterleri ile Berkay Ateş ile Erkan Avcı’nın yer alacağını duyurmuştuk.

MERAKLA BEKLENEN ÇUKUR 2.SEZON 2.FRAGMANI

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı