Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çukur 40.Bölüm Fragmanı ve Özeti yayınlandı (2. Sezon 7.Bölüm)

Dizi Haberleri

Çukur 40.Bölüm Fragmanı ve Özeti yayınlandı (2. Sezon 7.Bölüm)

Pazartesi günlerinin rekortmen dizisi Çukur’un merakla beklenen 40. bölüm (2. sezon 7.bölüm) fragmanı izleyici ile buluşturuldu.

Çukur 40.Bölüm Fragmanı ve Özeti yayınlandı (2. Sezon 7.Bölüm)

Show Tv ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Çukur 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün ilk fragmanında duygusal bir sahne yer alırken, Selim Koçovalı’nın, babası İdris Koçovalı’dan alacağı cevapta merak konusu oldu.

Zira bir gölge gibi devamlı babasının peşinde olan Selim, babası ile yüzleşiyor. Baba-oğul karşı karşıya gelirken, ‘ne istiyorsun lan benden’ sorusu karşısında Selim’den aldığı cevap İdris’i duygulandırıyor.

Selim’in ihaneti ile yıkılan ve saklanarak yaşayan İdris Koçovalı oğluna, “Sen bizi yaşıyor sanıyorsun değil mi? Biz sadece nefes alıp, veriyoruz.” diye tepki gösterip, ardından da ne istediğini sorduğu Selim’den “Beni neden istemedin hiç, neden istemedin baba” diye duyduğu yanıta İdris’in vereceği cevap merakla beklenmeye başlandı.

Ay Yapım imzası ile Show Tv ekranlarında yayınlanan, Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memilli ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerinde yer aldığı Çukur 40. bölümü ile 29 Ekim Pazartesi günü ekranlarda olacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı