Çukur 40.Bölüm Fragmanı ve Özeti yayınlandı (2. Sezon 7.Bölüm)

Çukur 40.Bölüm Fragmanı ve Özeti yayınlandı (2. Sezon 7.Bölüm)

Show Tv ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Çukur 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün ilk fragmanında duygusal bir sahne yer alırken, Selim Koçovalı’nın, babası İdris Koçovalı’dan alacağı cevapta merak konusu oldu.

Zira bir gölge gibi devamlı babasının peşinde olan Selim, babası ile yüzleşiyor. Baba-oğul karşı karşıya gelirken, ‘ne istiyorsun lan benden’ sorusu karşısında Selim’den aldığı cevap İdris’i duygulandırıyor.

Selim’in ihaneti ile yıkılan ve saklanarak yaşayan İdris Koçovalı oğluna, “Sen bizi yaşıyor sanıyorsun değil mi? Biz sadece nefes alıp, veriyoruz.” diye tepki gösterip, ardından da ne istediğini sorduğu Selim’den “Beni neden istemedin hiç, neden istemedin baba” diye duyduğu yanıta İdris’in vereceği cevap merakla beklenmeye başlandı.

Ay Yapım imzası ile Show Tv ekranlarında yayınlanan, Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memilli ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerinde yer aldığı Çukur 40. bölümü ile 29 Ekim Pazartesi günü ekranlarda olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*