Çukur 49. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur hayranları yeni bölüm için geri sayıma geçerken Ay Yapım firmasının sessiz kalması kafaları karıştırmaya devam ediyor. Son olarak 21 Aralık tarihinde yayınlanan 48. bölümü sonrasında takipçilerini heyecanlandıran Çukur dizisinin 49. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Başrollerinde sevilen oyunculardan Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in oynadığı Çukur dizisinin son bölümünde Yamaç Koçovalı’nın vurulma anı izleyenleri heyecanlandıran bir hadise oldu.

Çukur Yamaç Koçovalı Öldü Mü?

Yeni yıl tatili ile birlikte çekimlerine ara verilen Çukur dizisi, farklı senaryosu ve sürükleyici sahneleri ile beraber finali andıran son bölümü izleyenleri ekran başına kilitlemişti. Karakuzuların artık sonunun yakın olması ve Koçovalıların Çukur’u geri almak üzere hareket etmiş olması dikkat çekti. Çeto’nun gizemli biri ile görüşmesi ve Yamaç’ın son vurulma sahnesinin ardından akıllara yine Akın Koçovalı geldi.

Gittiği ormanda kötü bir sürpriz sonrasında kurşuna dizilen Yamaç, şaşkınlığını gizleyemezken ayağa kalkmaya çalışsa da bunda başarı sağlayamadı. Yamaç’ın ilk düştüğü anda araba farından vuran gölgede kurşunları sıkan kişi hakkında görüşler sosyal medyada olay yarattı. Bu kişinin Akın Koçovalı olduğu iddiaları devam ederken, bazı kesim de bunun Vartolu’nun sağ kolu olan Medet olma ihtimali üzerinde durdu.

Çukur

Karakuzuların kilit isimlerinden biri olan ve oldukça beğenilen karakterlerden biri sayılan Ersoy’un ihanetinden sonra öldürülmesi, kumpasın boyutlarını gözler önüne sermişti. Vartolu’nun uzunca bir süre sonrasında Karakuzuların elinde olan tek aşkı Saadet’i ve bebeğini tekrardan kurtararak geri alması en çok takip edilen anlardan biri oldu.

Bebeğine ve sevdiği kadına kavuşan Vartolu’nun mutluluğu ile tekrardan çocukluk günlerine geri dönmesi ve torununu yeniden görmenin sevincini yaşayan İdris babanın gözlerindeki gülümseme son bölümdeki senaryonun ne denli iyi işlendiğine bir işaret teşkil etti.

Güçlerini sonuna kadar kullanarak Çukur’u kimseye bırakmamaya niyetli olan Karakuzuların, tekrardan bir araya gelmenin mutluluğuna erişen Koçovalılar karşısında ne yapacağı şimdiden merak edilen bir gerçek olarak ortaya çıktı. Selim’in Cumali ile karşılaşma anı ve sonrasında yaşanan duygu dolu anlar ekran başındaki izleyenlerin de gözyaşlarına boğulmasına neden oldu.

Tekrardan ailesini az da olsa toparlamaya çalışan İdris baba, geriye dönüş sinyalleri verirken bu mutluluğun fazla uzun sürmeyeceği de aşikar…

Yamaç’ın ormanda vurulma anı sonrasında kanlar içerisinde yerde kaldığı anda şaşkınlığını gizleyememesi sosyal medya da Akın Koçovalı iddialarını gündeme getirdi.

Çukur 49. Yeni Bölüm Ne Zaman?

Tam olarak Ay Yapım firması tarafından net bir ifade kullanılmasa da Çukur’un yeni bölümünün 21 Ocak 2019 Pazartesi tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Henüz 49. bölüm fragmanı da yayınlanmayan Çukur dizisinde hayranlar bir an önce gelecek olan yeni bölümden ilk sahneyi ve Ay Yapım tarafından gerçekleştirilecek açıklamayı büyük bir heyecan içerisinde bekliyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*