Çukur 50. Bölüm Yayınlanacak Mı? 28 Ocak Show TV Yayın Akışı

Çukur 50. Bölüm

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur, 50 bölümü ile izleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ancak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemesem Olmaz programında Çukur dizisinin senaryo gereğince RTÜK tarafından cezalandırılarak 2 hafta süresince yayın yasağı alacağı iddia edilmişti.

Her ne kadar Çukur’un 50. bölüm fragmanı yayınlansa da şimdi gözler 28 Ocak Pazartesi Show TV yayın akışına çevrildi. Çukur dizisinin 50. bölümünün Pazartesi akşamında yayınlanıp yayınlanmayacağı bu gece saatlerinde Show TV yayın akışı ile ortaya çıkacak.

Çukur 50. Bölüm Pazartesi Yayınlanacak Mı?

Her ne kadar dizi hakkında bazı iddialar ortaya atılsa da şu ana kadar RTÜK tarafından Çukur’a bir ceza gelmiş değil. Bu durumda Çukur dizisinin 50. bölümünün 28 Ocak Pazartesi gününde sevenleri ile buluşması beklenmekte. Aksi bir durumda Çukur dizisinin cezası yüzünden yeni bölümleri gelecek haftalara kadar sarkabilecek.

Çukur 50. Bölüm

Çukur 50. Bölüm Özeti – Yamaç’ı Kim Vurdu Ölecek Mi?

Çukur yeni bölüm fragmanında; Yamaç halen yaşam savaşı veriyor. Gözlerini yeni açmaya başlayan Yamaç, herkesi sevince boğarken şimdi akıllardaki tek soru ise “Yamaç’ı kim vurdu?” oldu. Sultan oğlunun uyanmasından sonra hastane çıkışında Meliha ile İdris’i yan yana görünce büyük bir şok yaşıyor. Yamaç’ın kendine gelmesi sonrasında oldukça rahat bir nefes alan Selim’de kardeşini vuran kişinin kim olduğunu öğrenmek için harekete geçiyor.

Yamaç, kendisine sorulan ilk soruda silahı çeken birinin tanıdık bir yüz olduğunu ve bunun bir kardeşi olabileceğini belirtmesi de büyük bir heyecan yaşatıyor. Selim ise duydukları karşısında şoke olurken hainin aile içinden biri olduğuna da kesin gözüyle bakılıyor.

Çukur 50. Bölüm

Çukur’un çocukları ise kendi aralarında kavga etmeye hazırlanırken Vartolu buna engel olmaya çalışıyor. Vartolu, duyduğu sözler karşısında şaşkınlığını gizleyemezken Veysel’in yanındaki yüzüklü kişinin kim olduğu da büyük bir merak uyandırıyor. Vartolu ile Cumali arasındaki gerilim de ise yeniden hesaplaşma vakti doğuyor.

Çukur Son Bölümde Neler Yaşandı?

Yamaç, vurulması sonrasında kendisini toparlama süreci içerisindedir. Ayağa kalktığı anda sendeledikten sonra dere yatağına kadar yuvarlanır. Selim ise Yamaç’ı bulma gayreti içerisindedir. Yerde kan izlerini fark eden Selim sonunda Yamaç’ı bulur ve vurulduğunu fark eder.

Cumali ile Vartolu arasındaki hesaplaşmada İdris baba çıkagelir ve oğullarına bu meseleye artık bir son vermelerini ister. Yamaç’ın vurulduğunu oğullarına söyleyen İdris baba yaşananlar karşısında oldukça şaşkındır. Hastanede Sultan ananın göz yaşlarına dayanamayan Sena, onu teselli etmeye gayretindedir. Cumali’de annesinin yanına gelerek ona sarılır ve bunun intikamını alacağını söyler.

Kemal ile Metin’de hastaneye gelmişlerdir. Sena ise halen Yamaç’ın kimin bulduğunu merak eder. Onu bulan kişi Selim’dir. Cumali’de Selim’e orada ne işi olduğunu sorunca kafalar bir kez daha karışır. Selim ise bu sorular karşısında öfkelidir. Vartolu ile Cumali’de karakuzuların peşine düşmüşlerdir. Şimdi akıllardaki tek soru Yamaç’ı kimin vurduğu…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*