Çukur 51. Bölüm Fragmanı İlk Sahne Son Bölüm Puhu TV

Çukur 51. bölüm fragmanı

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur’un 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Takipçiler büyük bir merakla Çukur’un 51. bölüm fragmanından ilk sahneyi sosyal medya üzerinden de takip ettiler. Peki Çukur’da 51. bölümde neler yaşanacak?

Çukur dizisi 50. son bölümü ile Show TV ekranlarında dün akşam yayınlandı. yeni gelen 51. bölüm fragmanında; Yamaç halen hastanede yaşam mücadelesine devam etti. Karakuzaların yavaş yavaş parçalanmasından sonra Çukur’un çocukları arasındaki gerilim iyice had safhaya kadar ulaştı. Sultan ise hastanede İdris’in yanında Meliha’yı görünce büyük bir şok yaşadı.

Artık eski defterler yeniden açılacak gibi. Halen Yamaç’ı vuran kişinin kimliği belirsizliğini korumaya devam ederken Selim ise bunu yapanı bulmak için hiçbir ihtimali pas geçmiyor. Sena’nın eli ise tetikte. Peki Mahsun vurulacak mı?

Çukur 51. bölüm fragmanı

Çukur’un çocukları arasında yaşanan gerilimde olaylara müdahale etmek isteyen Vartolu’nun karşısına yine Cumali çıkıyor. Sena ise Selim’den çok önemli bir gerçeği öğreniyor. Silahlar yeniden ortaya çıkıyor. Mahsun her yerde Çeto’yu aramaya devam ederken, Yamaç gözlerini açıyor ama kendisini kimin vurduğunu bir türlü hatırlamıyor.

Çukur Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ve Çukur yeniden karışır. Çukur’un çocukları yaşananlardan sonra birbirleri ile kavgaya tutuşur. Ayşe’nin evinin kapısını çalan Vartolu, içeride Çeto’nun olduğundan habersizdir. Vartolu kapıyı açtığında Ayşe’ye Çeto’yu sorar ancak kendisinin ondan haberi olmadığını söyler. Çeto ise vurulmuştur ve yardıma ihtiyacı vardır.

Vartolu’daa hiç vakit kaybetmeden bir anca önce Medet ile beraber harekete geçerek Çeto’yu bulmanın peşindedir. O esnada mahallede Çukur’un çocuklarının kavga ettiğini gören Vartolu, olaylara müdahale etmek ister ancak beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalır. Meke tam o sırada Vartolu’nun karşısına geçerek kendisinin bu mahallede yeri olmadığını söyler. Vartolu’da buna sinirlenerek bıçağına yapışır ve Meke’nin boğazına dayar.

Sena ise Mahsun’un artık gerçek kimliğini öğrenmiştir. Selim hastaneye gelen Sena’ya apartmanın kapısında konuştuğunu kişinin Fikret olduğunu söyler ama o kişi aslında Mahsun’dur. Sena gerçekleri öğrenir. Selim’in tek derdi ise Sena’dır. Kendisini bu kadar yıpratmaması konusunda ona uyarılarda bulunur. Sena’dan Mahsun’un yaşadığı dairenin numarasını ister.

Çukur 51. bölüm fragmanı

Vartolu’da Medet ile birlikte hastaneye Yamaç’ın yanına gelir. Emmi ve Cumali’yi gören Vartolu, Çukur’daki çocukların kavgaya tutuştuklarını anlatır ve bu duruma bir çare bulmalarını ister. Cumali’den mahalledeki çocuklara abilik yapması istenir. Selim ise artık Sena’nın yaşadığı apartmana gelmiştir. Mahsun’un yaşadığı daireye giriş yaparak bütün odaları tek tek kontrol eder ancak kendisini burada bulamaz.

Çukur 51. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un hazırladığı fenomen dizi Çukur’un yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor. Muhteşem sahneleri ve mükemmel oyunculukları ile çok beğenilen ve başrollerinde Aras Bulut İynemli ile Dilan Çiçek Deniz’in oynadığı Çukur dizisinin 51. yeni bölümü 4 Şubat Pazartesi akşamında saat 20.00’da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*