Çukur Neden Ceza Yedi? Yeni Bölümü Haftaya Yayınlanacak Mı?

Çukur

Fenomen dizisi Çukur’un 50. yeni bölüm fragmanından ilk sahne olan Sneak Peek yayınlandı. 3 haftalık bir aranın ardından yeniden izleyicisi ile buluşan Çukur, dün akşam yayınlanan 49. son bölümü ile yine reyting rekorlarının sahibi olmayı başardı.

Yamaç’ın vurulma anı sonrasında yaşananlar Çukur’u derinden sarstı. İdris baba bir başka oğlunun kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalırken, abi Cumali’de annesine Yamaç’ın intikamını almak için intikam yemini verdi. Vartolu ile Cumali arasındaki gerilim de yine had safhaya ulaştı.

Çukur Bu Hafta Yayınlanacak Mı?

Çukur dizisinin önümüzdeki haftadan itibaren 2 hafta süre ile yayınlanmayacağı ve ceza aldığı iddia edilirken, ortaya atılan bu iddialara yönelik resmi bir açıklama henüz bulunmuyor.

Mahalleye geri dönüş yapan Cumali ile Emmi karşılarında hiç ummadıkları bir Çukur buldu. İntikamı akıllarına kazıyan Çeto ile Mahsun ortalığı savaş alanına çevirirken, Vartolu’nun çektiği silah heyecan dozajını iyice arttırdı.

Çukur

Çukur Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Yamaç’ın ormanlık alanda haince vurulmasından sonra ayağa kalkma çabaları sonuçsuz kalmış ve ardından dere yatağına yuvarlanmıştır. Bu esnada Selim halen Yamaç’ı bulma telaşındadır. Selim hiç beklemediği bir anda Yamaç’ın arabasını fark eder. Aracından inerek Yamaç’ı bulmak için seslenmeye başlar. Yamaç’da Selim’in seslendiğini duyar ancak hali kalmamıştır. Yerde kan izlerinin farkına varan Selim, dere yatağına doğru koşarak Yamaç’ı bulur. Yerde yatan kardeşini gören Selim, o anda çılgınca haykırmaya başlar.

Selim kardeşini sırtlayarak arabaya kadar taşır. Kardeşini taşırken de ondan kendisine dayanmasını ister. Cumali ile Vartolu’da mezarlıkta hesaplaşmak için karşılaşırlar. Bıçaklar çekilerek kavgaya tutuşmuşlardır. Tam o esnada ise İdris baba yanlarına gelir. Onlara artık bu işe son vermeleri gerektiğini belirterek, Yamaç’ın vurulduğunu söyler. Vartolu yerde yatan Cumali’ye el uzatarak kendine doğru çeker ve ardından hastaneye kardeşlerinin yanına giderler.

Yamaç’ı Kim Vurdu?

Hastanede olan Sultan ana ise bir başka hasta yakını ile sohbettedir. Yamaç hakkında konuşan Sultan anaya, Sena kulak misafiri olur. Yamaç hakkındaki pişmanlıkları karşısında Sena kendisini teselli eder. Cumali ile Vartolu’da hastaneye gelmişlerdir. Sultan ana , Cumali’yi görünce dayanamaz ve gözyaşları içerisinde ona sarılarak ağlamaya başlar. Cumali’de bu duruma daha fazla dayanamayarak annesine Yamaç’ı kimin vurduğunu sorar ve ardından intikam yemini eder.

Çukur

Kemal ile Metin de hastaneye gelirler. Kemal ilk olarak Sena’ya Yamaç’ın son durumunu sorar. Sena ise henüz bir şey bilmediğini söyler. Kemal bu defa da Yamaç’ı kimin bulduğunu sorar. Sena yanında duran Selim’i gösterir. Cumali’de Selim’e Yamaç’ın orada olduğunu nereden bildiğini sorar. Selim’in anlattıklarına inanmayan Cumali, aynı soruyu tekrar sorunca Selim bu duruma daha fazla dayanamayarak isyan eder.

Vartolu, abisi Cumali’ye Selim ile beraber Mahsun ve Çeto’nun peşine düşeceklerini söyler. Yanlarında Emmi’nin de gelmesini teklif eder. Cumali bu duruma fazla razı gelmese de Emmi, Vartolu’nun doğru söylediğini belirtir.

Şimdi akıllardaki tek soru bundan sonra ne olacağı. Çukur 60. bölümünde neler yaşanacağı merak konusu olurken dizinin yeni bölümünün ceza aldığı iddialarından sonra ne zaman yayınlancağı yakında netlik kazanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*