Çukur yeni sezonu 34.Bölümü ile başlıyor hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!

Çukur yeni sezonu 34.Bölümü ile başlıyor hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!

Merakla beklenen an geldi! Burası senin Çukur’un değil sesleri eşliğinde duyurulan Çukur’da hasret diniyor, yeni bölüm olan 34.bölüm ile izleyiciler Çukur’a, Çukur’da izleyicisine kavuşuyor.

Çukur’da artık Koçovalı’ların dönemi kapandı, Karakuzuların hakimiyeti başladı. Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur.

çukur 34.bölüm fotoğrafları

Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek.

çukur 34.bölüm fotoğrafları

Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*