Çukur’da Kenan İmirzalıoğlu iddiaları çürütüldü

Çukur'da Kenan İmirzalıoğlu iddiaları çürütüldü

Hoş biz zaten oturmuş bir diziye Kenan İmirzalıoğlu koyulmaz, koyulursa alacağı role göre ya kendi prestijinden olur, ya dizinin başrol oyuncuları gölgesinde kalır yorumuna bulunduyduk.

Fenomen dizinin senaristi Gökhan Horzum, Milliyet’ten Sina Koloğlu ile yaptığı Çukur sohbetinde, Kenan İmirzalıoğlu gelecek iddiaları için kesin bir ifade ile “Yok öyle bir şey” dedi.

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz üzere, yeni sezonun kötü adamları Kurukuzular çetesinin “ağa babaları” olarak Berkay Ateş ve Erkan Avcı oldu. Her iki isimde ‘kötü karakteri’ oynama konusunda oldukça yetenekli isimler. Özellikle Berkay Ateş, Anne dizisinde ki üvey baba rolü ile kötüyü nasıl oynanır, izleyicilere gösterdi. Diğer yandan Erkan Avcı da Ay Yapım’ın daha önce projelerinde oynattığı ve genelde kötüler koltuğuna oturttuğu bir isim, o nedenle Ay Yapım izleyicisi o isme de aşina. İki isim ortaya koyacağı performans ile Hollywood’un ünlü filmlerinin kötülerine taş çıkartacaktır.

Cumali içinde çok iyi bir isim ile anlaşıldığı tüyosunu veren Horzum, yeni sezonun ne kadar çetin geçeceğini, Çukur’da “hayatta kalma mücadelesi” izlenecek diyerek belirtmiş oldu. Çukur hayranları da Çukur’da verilecek olan bu savaşı görmek için adeta iple çekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*