Çukur’da Nebahat Çehre sürprizi

Çukur'da Nebahat Çehre sürprizi

Merakla beklenen Çukur’un yeni sezon bölümü için geri sayım başladı. Yeni bölümüne saatler kalan Çukur’da İdris Koçovalı’nın aklından atamadığı büyük aşkı Meliha karakteri için Nebahat Çehre ile anlaşıldı.

Diziye dahil ettikleri oyuncuları büyük bir gizlilik içerisinde tutan Ay Yapım’da son ana kadar kimin gelip, gittiği bilinemiyor. Set’ten dışarı bilgi çıkarılması kesin olarak yasaklanan Çukur’da, yeni bir bilgi daha sızdı.

Ay Yapım yabancı olmadığı, Aşk-ı Memnu ve Kara Para Aşk gibi dizilerde birlikte çalıştığı Nebahat Çehre ile bir kez daha el sıkıştı. Dizi de Meliha karakterini oynayacak olan usta oyuncu’nun, 2-3 bölüm sonra dizide görünmesi bekleniyor.

İdris Koçovalı’nın büyük aşkı olarak ekranlara dönecek olan Meliha, aynı zamanda Çukur’da dengeleri değiştirecek isimlerden biri olacak.

Usta oyuncu, Atv’de yayınlanması beklenen Kutsi’li Verda dizisinden gelen teklifi, tekrar eden rolle ekranda olmak istemediği için reddetmişti. Sonunda zengin anne rolü dışında bir teklif alan Nebahat Çehre, başarısız olan son dizisi Yuvamdaki Düşman’dan sonra ekranlara Çukur ile dönmüş olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*