Çukur’u yerle bir eden aile Karakuzular çetesi!

Çukur'u yerle bir eden aile Karakuzular çetesi!

Yeni sezonda Çukur’a katıldığını duyurduğumuz Erkan Avcı ve Berkay Ateş’in rolleri belli oldu. Çukur’u yerle bir eden Karakuzular çetesi yeni sezonda mahalleye musallat olacak.

Karakuzular ismi ile diziye katılacak olan iki isimden Erkan Avcı Çeto, Berkay Ateş ise Mahsun rolüne hayat verecek ve Koçovalılar ile çetin bir mücadeleye girişecek.

Dizinin yapımcısı Ay Yapım yayınladığı duyuru ile diziye katılan bu iki ismi resmen doğrularken, değindiğimiz detaylar ile ilgili de bir bildiri yayınladılar. İşte o bildiride yazanlar:

BAŞARILI OYUNCULAR ERKAN AVCI VE BERKAY ATEŞ ÇUKURDA..

Ay yapım imzalı, Show Tv’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’un yeni sezonda kadrosuna katılacak oyuncular netleşmeye başladı. Televizyon ve sinema dünyasının başarılı oyuncuları Erkan Avcı ve Berkay Ateş ekibe katılan ilk isimler oldu.

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizilerinden olan ve birçok unutulmaz “ilk”e imza atan Çukur’un yeni sezonu konuşulmaya devam ediyor. Final bölümü ile hayranlarını şaşkınlığa uğratan dizi de en çok Çukur’u yerle bir eden, farklı sembolleri olan yüzükleriyle dikkat çeken karakterler merak ediliyordu. Koçovalılar’a kafa tutan bu adamlar yeni sezonda Karakuzular ismiyle karşımıza çıkacaklar. Erkan Avcı’nın Çeto, Berkay Ateş’in ise Mahsun rolüne hayat vereceği Karakuzular çetesi ile Koçovalılar arasında ki mücadele yeni sezonda Çukur’da tansiyonu yükseltecek.

Çukur’un büyük bir merak ve heyecanla beklenen yeni sezonu Eylül’de Show Tv’de..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*