Çukur’un Cumali’si için Necip Memilli ismi öne çıkıyor

Çukur'un Cumali'si için Necip Memilli ismi öne çıkıyor

Berkay Ateş ve Erkan Avcı’yı Karakuzular çetesinin ağır topları olarak diziye katan Çukur’da en çok merak edilen, dizinin 26. bölümünde sadece Çukur dövmeli kolu gözüken Cumali Koçovalı’yı kimin oynayacağı.

Cumali karakterinin ilk göründüğü andan itibaren ne zaman gözükecek diye sabırla beklenen Cumali’nin yüzü yeni sezona kaldı. 26. bölümden bu yana Cumali’yi oynayacak isimler ile ilgili de pek çok tahmin ve iddia ortaya atıldı.

Nejat İşler, Ufuk Bayraktar ve Necip Memilli isimi dolanıp durdu. Nejat İşler ve Ufuk Bayraktar ihtimali ise çok düşük görünüyor. Öyle ki Nejat İşler’in dizi meselesine artık sıcak bakmadığı biliniyor, bunun yerine sadece filmlerde oynamayı tercih ediyor.

Duyumlarımıza göre, Ufuk Bayraktar’a teklif bile gitmemiş. Cumali için en güçlü aday Necip Memilli’den başkası değil. Şimdiden Necip Memilli Çukur’da sesleri yükselmeye başladı.

Yaprak Dökümü’nde ki Erkan rolü ile dikkatleri çeken Memilli, Hanımın Çiftliği dizisinde ki Zaloğlu Ramazan karakteri ile oyunculuğunu konuşturarak sektörde hızla ilerledi. 2011 sonrasında çok sayıda dizi ve filmde boy gösteren Memilli, son olarak Blutv’de yayınlanan Şahsiyet dizisinde yine başarılı bir performans ortaya koyarken, 2019’da beyazperde’ye gelecek olan Cem Yılmaz’ın Karakomik Film’inde sinemaseverlerin karşısında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*