Davut Güloğlu, Nihat Doğan için ne dedi?

Davut Güloğlu, Nihat Doğan için ne dedi?

2. sayfanın gündeminde bir kez daha Nihat Doğan vardı. Programa konuk olan isim ise eski şarkıcı Davut Güloğlu oldu ve skandal konu ile ilgili düşüncelerini canlı yayında paylaştı.

Bu skandal patlak verdiğinden bu yana programında ki partnerleri de dahil, belki de Nihat Doğan ile ilgili tek pozitif yorumu yapan isim olan Güloğlu, iddialar için ‘böyle bir şey yaptığına inanmıyorum’ dedi.

Güloğlu, gerek programında, gerek sosyal medyada, gerekse de çeşitli mecralarda yaptığı konuşmalar nedeni ile herkesi kendisinden uzaklaştırın, ‘nefret’ tohumları eken, çeşitli anketlerde de ekranların en itici karakteri ilan edilen Doğan’a, kazandırdığı bu nefret nedeni ile dikkatli olması gerekir önerisinde bulundu. Güloğlu şu açıklamalarda bulundu:

Onun İçin Ne Dedi?

“Nihat’ı medyadan tanıyorum. Yüz yüze geldiğimizde fazla konuşmuşluğumuz da yoktur. Ama bu kardeşimizin böyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Bekar biri olduğu için konu oldu evli olsa konu olmazdı. Adalet yerini bulmayınca birini suçlamaya hakkım yok ama savunmuyorum da.

Nihat’ın böyle bir şey yaptığını öğrenirsem yolundan geçmem. Çünkü bunu ona yakıştıramam öyle bir adam değil. Olayda iyi niyet varsa kapının önünden çektirip gönderirim. İşin içinde başka şeyler ararsak normal değil ama niyet ararsak normal. Her şeyi çok kötü düşünen bir duruma geldik onun ne niyetle aldığını biz bilemeyiz onun içinde olan bir durum. Para teklif ettiyse de çocuk olduğu için vermek istemişti. Kötü niyet aramamak lazım.

Olayda bir gaflet ve yanlışlık var. Nihat’ın bu konularda daha dikkatli olması lazım. Öyle insanlarla bozuşmuş öyle insanlarla kavgalı ki senin yürürken kaldırımlara bile dikkatli basman lazım”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*