Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Dayak iddiası sonrasında Ahmet Kural ifadeye çağrıldı

Magazin

Dayak iddiası sonrasında Ahmet Kural ifadeye çağrıldı

Önceki gün magazin gündemini sarsan, Sıla’nın Ahmet Kural tarafından dövüldüğü iddiaları sonrasında savcılık harekete geçti.

Dayak iddiası sonrasında Ahmet Kural ifadeye çağrıldı

Ünlü şarkıcı Sıla’nın, 10 aylık ayrılığın ardından barıştığı Ahmet Kural’ın kendisine şiddet uyguladığı, yerlerde sürükleyip, kül tablası ile kendisine şiddet uyguladığı gerekçesi ile Adalet Sarayına giderek ünlü oyuncudan şikayetçi olması ortalığı ayağa kaldırdı.

Sıla konu ile ilgili hem adalet sarayı önünde hem de sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunup, “Sessiz kalmayacağım. Sessiz kalırsam kendimde dahil tüm kadınlara haksızlık etmiş olurum” demişti.

Olay iddia sonrasında kısa bir açıklama yapan oyuncu Ahmet Kural, iddiaların doğru olmadığını, Sıla ile arasında sadece bir itişme olduğunu ve yalnızca ‘kolunu tuttuğunu’ belirterek, iftira nedeni ile şikayetçi olacağını açıklamıştı.

Sıla’nın şikayeti sonrasında İstanbul Adalet Sarayı, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu Savcısı İlkay Ağır, ünlü oyuncuyu ‘şüpheli’ sıfatı ile ifadeye çağırdı.

Ahmet Kural’ın önümüzdeki günlerde savcılığa gidip ifade vermesi bekleniyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı