Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı

Cem Yılmaz ile olan birlikteliği kadar, herkesin hayranlık duyduğu güzelliği ile de çok konuşulan bir isim olan Defne Samyeli, Madame Figaro dergisine ilişkileri ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu.

Birlikteliklerinin hadi bir ilişkiye başlayalım şeklinde değil de, bir anda geliştiğini itiraf eden güzel isim, Türkiye’nin alanında ki en başarılı isimlerinden biri olan sevgilisi içinde, “seyircisi ve hayranı olduğum” birisiydi dedi. İşte o röportajdan satır başları:

“Çok uzun yıllardır yakından olmasa da tanıdığım birisi Cem. Zaten seyircisi ve hayranıydım. Nasıl olmayayım? Yıldız olursunuz olmasına… Cem gibi komedyenliği, oyunculuğu, yazarlığı, çizerliği, sinemacılığı, müzisyenliği ile elini attığı her işte farkını ortaya koyarak yeni norm belirleyen kaç kişi var ki? Kişiliğini yakından tanıdıkça beğenim katlanarak arttı. Çok sahici, çok iyi kalpli, özenli, eğlenceli, harika bir insan.

defne samyeli cem yılmaz

HER ŞEY SANKİ BERABER OLMALIYMIŞIZ GİBİ GELİŞTİ

İlişki kararı diye bir şey yok aslında; her şey bir anda gelişti. Sanki zaten olması gereken buymuş, zaten biz berabermişiz ya da olmalıymışız gibi bir his. Her şey onunla güzel. Ortak bir dilimiz var, çok anlaşıldığımı ve karşımdakini çok anladığımı hissettim. Benim için çok değerli bir şey bu.

Son birkaç yıldır meditasyonsuz geçirdiğim bir gün bile yok. Duygu dünyamın sağlığı, benim için bedenimden, yüzümden çok daha önemli. Orada fitness yoksa diğerlerinde de olamaz çünkü. Haftada üç ya da dört kez egzersiz yaparım. Zaten genetik olarak zayıf ve çok hareketliyim. Birkaç gün tatlı ve hamuru abartırsam devamındaki birkaç gün protein ve sebze ağırlıklı besleniyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*