Deha Bilimlier, Emre Altuğ ile mahkemelik oluyor

Deha Bilimlier, Emre Altuğ ile mahkemelik oluyor

Deniz Seki konseri ile açılışını yapan Gazino Sako adlı mekanın ortaklarından olan Emre Altuğ için işlerin yolunda gitmediği ortaya çıktı. Yapılan masrafların karşılanamaması, beklenen ilginin görülememesi sonrasında sahne alan isimlerden ücretini alamayan tek kişinin de Deha Bilimlier olmadığı anlaşıldı.

Önümüzde ki yaz sezonuna kadar konser programlarını iptal eden Gazino Sako’nun diğer ortakları ise işletmeci Eser Özcan ve Kaan Dağdelen. Alaçatı Gazino Sako’nun kapılarını kilitleyen patronların sadece sahne alan isimlere değil, çalışanlara da ödeme yapmadığı belirtildi.

Sosyal medya hesabında ki açıklama da adeta “İSYAN” bayrağı çeken ünlü şarkıcının sözleri ise şunlar oldu:

MAHKEMELİK OLUYOR

“Verilen sözler tutulmayıp, konser ödemelerini zamanında yatırmayan, Çeşme Alaçatı’da adeta sanatçı avına çıkmış Gazino Sako adlı mekan ile anlaşmamız sona ermiştir! Ben ve benim gibi olup da söyleyemeyen birçok sanatçı dostum adına da bu bilgilendirmeyi yapıyorum! Bu piyasaya çok yeni girdikleri için bu devranın bu şekilde döneceğini zanneden bu işletmeye avukatım aracılığı ile ayrıca hukuki süreç de başlatıyoruz.”

Resimli paylaşım içerisinde verilen üstteki metine ilaveten, “Edindiğimiz bilgilere göre, müzik tesisat sistemi , otel konaklamalarınıda ödemeyen bu zihniyet hala başka sanatçı dostlarımızlada yeni Anlaşmalar yapmaktadır. Ayrıca tanınmış bir cok iş adamı dostumdan da sponsorluk adı altında para istemektedirler. Burdan tüm sanatçı dostlarımızı uyarmak benim boynumun borcudur. Ayrıca bu gibi zihniyetler müziği sanatı ve sanatçıyı hafife alıp ayaklar altına sermektedir! Müzisyenin emekçinin hakkını vermeyen bu işletmeye gidip eğlenenlerde unutmasın ki bu haktan sorumludur” dendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*