Demet Akalın, göndermelere doymuyor

Demet Akalın, göndermelere doymuyor

Sivri dili ve sözünü esirgememesi ile bilinen Demet Akalın, Yeniköy’de Fiko Ocakbaşı’nda arkadaşları ile bir araya gelerek yemek yedi. Mekandan ayrılırken’de muhabirler ile ayak üstü sohbet etti.

Yakın zamanda sosyal medya hesabı açan eşi Okan Kurt’a sosyal medyadan gelen mesajları kontrol ettiği iddiası yöneltilince, verdiği cevap ile yine kimi hedef aldı diye merak konusu oldu.

Akalın o soruya, “Ben kendime güveniyorum, onu kendine güvenemeyenler, boynuzları yiyenler düşünecek” cevabını verdi. Geçtiğimiz günlerde de sahne aldığı mekanda, keşke bazı insanları sessize alabilsem yazılı elbisesi ile de birilerine laf mı dokunduruyor denilen Kurt’un, bu cevabı da yine kime laf attı dedirtti.

Göndermelere Doymuyor

Demet Akalın’ın yakın dostu, başarılı şarkıcı Berkay’ın geçen sosyal medya hesabından yaptığı “olay çıkartırım” dediği türbanlı müşterilerin mekana alınmaması sorulunca da, “Bende o mekânda sahne alıyorum, geçen hafta oradaydım, vardı türbanlı öyle bir şey yok, rezervasyonla alakalı bir şey, Berkay da gerekli açıklamayı yaptı” diye cevap verdi.

Uzun süredir gündemde olan eşine haciz davası açılması ile ilgili de kısa bir açıklama yapan Akalın, “Henüz bir gelişme yok, olursa söylerim çocuklar” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*