Demet Akalın için Okan Kurt tamamen bitti!

Demet Akalın için Okan Kurt tamamen bitti!

Demet Akalın’ın kendisine ait olan, Beykoz’da yaşadıkları villa’yı bazı evrakların teslimi için adres göstermesi neticesinde, Okan Kurt’un ofisi gibi algılanıp eve gelen haciz ve haciz esnasında ki kızı Hira’nın korkusu Akalın için bardağı taşıran son damla oldu ve jet hızı ile Okan Kurt’tan boşandı.

O günden bu yana Demet Akalın eskisinden daha fazla markaja alınıp, attığı her adım haber oldu. Boşandıkları günden bu yana sessizliğini koruyan ünlü popçu, teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına bağlandı.

O KONSER PLANLANMIŞTI

İnsanlar beni rahat bıraksınlar ben iyiyim. Kayseri’de sahne aldığım konser, yaz başından beri belli olan bir konserdi. Konserden konsere koşturuyorum. İcraya giren eşyalarım geri geliyor.

VİLLA’DA OKANA AİT HİÇ BİR ŞEY KALMADI

Okan’la bir otelde görüntülendiğim iddia edilmişti. Onlar yalan. Okan Kurt’un evde bir çöpü bile yok. Okan’la tek bağımız Hira. Onun için de dadısıyla iletişime geçiyor, benimle değil. Okan Kurt, Hira’yı bakıcısı eşliğinde görüyor. Okan’la boşandıktan sonra hiç görüşmedik.

O MESELE BİTTİ

Biten bir şey için hayatımda bir şey yapacağım, artık konuşmayacağım, ben o sayfayı kapattım.

Demet Akalın daha öncede 2. sayfa programına konuk olmuş, geçirdiği zor günler nedeni ile boşanmayı düşündüğü ancak sonra eşi ile her şeyi toparladığını açıklamıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*