Demet Akalın, Okan Kurt defterini kapattı

Demet Akalın, Okan Kurt defterini kapattı

Bir otelde gizli gizli görüştüğü iddia edilen iki isimden Demet Akalın, bu dedikoduları duyar duymaz açıklama yaparak, bu iddialarının aslının olmadığını açıklarken, biten bir mesele ile ilgili de konuşmayacağım dedi.

Bu ifadesi ile 6.5 yıllık eşini de tamamen sildiği anlaşılırken, eski eşi ile hiç görüşmediği, Okan Kurt’un bile çocuğu hakkında ki bilgileri dadısı üzerinden aldığını söyledi.

Vatan ve Posta gazetesinin magazin müdürleri Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in hazırlayıp sunduğu, magazine yön verip, 2. sayfa haberleri ile ekrana getirdikleri 2. sayfa programında Demet Akalın’un bu sözleri masaya yatırıldı.

Teve2 ekranlarında 2. sayfa programını sunan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel alanında oldukça başarılı isimler olup, programlarında magazin gündeminin nabzını tutuyorlar.

Müge Dağıstanlı Kimdir?

1968 İstanbul doğumlu olan Müge Dağıstanlı, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Gazetecilik hayatına Posta Gazetesinde başlayan Müge Dağıstanlı, burada köşe yazarlığı yapmış ve magazin müdürü olarak görev almıştır. Radikal Gazetesi bünyesinde de çalışmış olan Müge Dağıstanlı, burada da yine sinema ve televizyon üzerine köşe yazıları yazmıştır.

2015 yılından bu yana sabah kuşağında yayınlanan magazin programı sunmaya devam eden Müge Dağıstanlı, ilk olarak Kanaltürk TV’de yayınlanmış olan “2. Sayfa” adlı programın sunuculuğunu partneri Gülşen Yüksel ile birlikte yapmış, sonrasında ise Show TV’ye geçmiştir.

Şubat 2016 tarihinden beri yine Gülşen Yüksel ile birlikte “Renkli Sayfalar” adlı magazin programını Kanal D ekranlarında sunmaktadır. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sundukları “Renkli Sayfalar” programı 2016 Altın Kelebek Ödüllerinde de “Yılın En İyi Magazin Programı” seçilmiştir.

Teve2 ekranlarında 23 Temmuz’dan bu yana 2. sayfa programını sunuyor.

Gülşen Yüksel Salt Kimdir

24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğmuş olan Gülşen Yüksel yengeç burcudur. Sanatçı 53 kilogram ve 164 boyundadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Ekranlarda sık sık karşılaştığımız sanatçı sunuculuk yapmaktadır. Sunuculuğunu ise şuan Renkli sayfalar adındaki programla yapmakta ve bu programı Müge Dağıstanlı ile beraber sunmaktadır. Gülşen Yüksel vatan gazetesinde magazin müdürü olarak da çalışmıştır. Bu gazeteden sonra ise Sabah Gazetesinde çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında ise 2. Sayfa adındaki programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Programlar ile karşımıza çıkmış olan Gülşen Yüksel’in eğitim hayatı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Bu programları sunduğu esnada ise 21 Aralık 2012 tarihi itibari ile Metin Salt ile dünya evine girmiştir.

Sanatçının asıl mesleği Gazeteci olmakla beraber Tv Sunuculuğunda da büyük başarılar elde ettiği bilinmektedir. Müge Dağıstanlı ile iyi çalıştığını söyleyen sunucu işini sevdiğini ve kariyerini bu alanda devam ettirmek istediğini de dile getirmektedir. Sanatçının

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*