Demet Akalın’ın evinden neler haczedildi?

Demet Akalın'ın evinden neler haczedildi?

Geçtiğimiz aylarda evlerine gelen haciz işleminde bir dizi eşya kayıt altına alıp, yeddi emin olarak, Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin evinde çalışan kişiye teslim edildi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın haciz kararı sonrasında mahkemeye başvurarak, evin kendisine ait olduğunu belirtip, haciz işleminin durdurulması talebinde bulundu ancak alacaklı firmanın avukatı, Okan Kurt’un evi ofisi olarak kullandığını, bir takım iş belgeleri için gönderim adresi olarak villanın adres gösterildiğini tespit edip, bunu mahkemeye sundu.

Mahkeme incelemeleri sonrasında Demet Akalın’ın talebini reddedip, haczin devamına karar verince, daha önce yeddi emin olarak kayıt altına alınan o eşyalar, çilingir eşliğinde gelen icra dairesi memurları gözetiminde kamyona yüklendi.

Evinden Haczedildi

Mahkeme’nin 6 Eylül’de verdiği karara dayalı olarak Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin evinden haczedilen eşya listesi ise şöyle oldu:

4 ADET LCD TELEVİZYON VE SEHPA
6 KİŞİLİK YEMEK MASASI VE 4 SANDALYESİ
2 ADET KOLTUK TAKIMI
12 KİŞİLİK YEMEK MASASI VE 12 ADET SANDALYE
1 ADET ÇAMAŞIR MAKİNESİ
2 ADET KURUTMA MAKİNESİ
6 ADET KLİMA
6 ADET MUHTELİF EBATLARDA TABLO
5 ADET MUHTELİF EBATLARDA AVİZE

Bugün saat 16.00’da görülecek olan boşanma davasında anlaşmalı olarak boşanacak olan Demet Akalın, sosyal medya hesaplarında ki Kurt soyadını da kaldırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*