Demet Özdemir Seçkin Özdemir ile ayrıldığını doğruladı bakın neden ayrılmışlar

Demet Özdemir Seçkin Özdemir ile ayrıldığını doğruladı bakın neden ayrılmışlar

Genelde ünlü isimlerin ayrılıklarının nedeni ‘ihanet’ olunca, akıllara taraflardan biri ihanet mi etti sorusu geldi. Ayrılıklarının sebebi ihanet mi başka bir sebep mi diye merak edilirken, ilişkinin taraflarından Demet Özdemir ilk açıklamayı yaptı.

Bir süredir birlikte olduğu, geçtiğimiz günlerde de ailelerin onayını aldığı ve seneye nişan yapacakları konuşulan Demet Özdemir, Seçkin Özdemir ile olan ilişkisinin bittiğini itiraf etti.

İlk hamlesini Seçkin Özdemir’i takipten çıkarıp, fotoğraflarını silerek atan Demet Özdemir, Elife Yılmaz’a yaptığı açıklamada ayrıldıklarını kabul etti.

Neden Ayrıldılar?

Biri Erkenci Kuş’un çekimleri nedeni ile çok yoğun tempoda çalışırken, Seçkin Özdemir’de başlayacak olan Can Kırıkları dizisi ile aynı yoğunluğa ulaşınca tarafların birbiri ile görüşmesi seyrekleşti.

Ayrılığın arkasında rol arkadaşı Can Yaman ile aşk yaşamaya başladığı iddialarını sert bir dille reddeden Özdemir, ihanet veya kötü herhangi bir sebep yok. Ayrılmamızın tek nedeni “yoğunluktan görüşememek” dedi.

Başka bir aşkın olmadığı, ihanet veya aldatmanın olmadığını söyleyen Demet Özdemir, “İlişkimizin ömrü bu kadarmış” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*