Demet Şener aşk yaşamak için engelin kalkmasını bekliyor

Demet Şener aşk yaşamak için engelin kalkmasını bekliyor

Hala resmi olarak boşanma sürecinde olduğu İbrahim Kutluay ile evli olan, ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziğinden ve güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen Demet Şener, kısa süre önce verdiği röportajlarda belirttiği gibi aşka kapılarını kapadığını ifade etti.

Hala evli olduğu için başka birisiyle yaşadığı aşk ile gündeme gelmesinin doğru olmadığı görüşünde olan güzel isim, “41 yaşındayım ve sporumu aksatmadan her gün yapıyorum. Örnek olabiliyorsam ne mutlu bana” diye konuştu.

Kalkmasını Bekliyor

Demet Akalın ile arası uzun süredir açık olan, geçtiğimiz günlerde de boşanan Akalın için yapılan olumsuz bir yorumu beğenen Demet Şener, o konu ile ilgili gelen soruları yanıtlamaktan kaçındı. Kimsenin hayatı ile ilgilenmiyorum diyen Şener, aşk hayatı ile ilgili yöneltilen soruyu ise şu sözlerle cevapladı:

Aşka kalbiniz kapalı mı sorusuna, “Hiç kapalı değil ama önce boşanmam lazım. Kendime yeni bir sayfa açacağım, belki evimi bile değiştirebilirim” diye cevap vererek, tekrar aşk yaşayabileceğini sinyallerini verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*