Demet Şener, Edwina Sponza’yı canından bezdirdi

Demet Şener, Edwina Sponza'yı canından bezdirdi

Dilden dile dolaşan dedikodulara göre güzel manken, arkadaşlarını Edwina Sponza’nın ortağı olduğu butik mağazaya göndererek sözlü bir şekilde taciz ettirip, psikolojik şiddet uyguluyor.

İbrahim Kutluay – Demet Şener cephesinde yaşananlar ve boşanma sürecinin uzamasına yönelik tartışmalar bu aralar tekrar hararetlendi. İki isim avukatları aracılığı ile birbiri ardına açıklamalar yaparak birbirini suçlarken, Demet Şener’in Edwina Sponza’ya hayatı zindan ettiği konuşuluyor.

Canından Bezdirdi

Kısa bir süre önce resmi olarak hala nikahlı eşi olan İbrahim Kutluay ve Edwina Sponza’ı Bebek’te birlikte görüntüleyen ve bu tesadüfü fırsata çevirerek o anları fotoğraflayan Demet Şener, açtığı zina davasında eline çok önemli bir koz geçirdi. 10 milyon TL tazminat isteyen Şener’in önüne düşen bu fırsatın mahkemede işine yarama ihtimali de kuvvetli görülüyor.

Bu yakaladığı koz ile yetinmeyen Demet Şener, arkadaşlarını Sponza’nın ‘Jaune İstanbul’ isimli butik mağazasına müşteri gibi gönderip, ‘a sen o yuva yıkan kadın değil misin, gidelim buradan’ gibi ifadeler kullandırttığı dedikodusu büyük yankı uyandırdı.

Şu sırala devamlı Bebek’te dolanması yanı sıra, bahsi geçen sözleri sarf eden ‘sözde’ müşterilerin de Şener’in arkadaşı olduğunu öğrenen Edwina Sponza’nın, mahkemeye başvurarak Şener için uzaklaştırma kararı aldırma planı olduğu da öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*