Deniz Akkaya’nın sözleri ‘Savaş’ çıkarır

Deniz Akkaya'nın sözleri 'Savaş' çıkarır

Eski manken’in katıldığı programda Türkiye’nin önemli kadın yüzlerinden olan Hülya Avşar ve Gülben Ergen için çok ağır sözler sarf ederken, bu sözler adeta “savaş sebebi” olarak yorumlandı.

Deniz Akkaya’dan iddialı sözler

41 yaşında ki isim, “Biri, ‘Bana aşık olmak çok çekici’ der, biri ‘Ben en güzel kadınım’ der. Siz 1 metre 20 cm boyunda selülit dağı kadınlarsınız. Bunlar böyle bir iki tane amip gibi artık bu ülkeden gitsinler ve yok olsunlar. cümlesi ile magazin dünyasında kopacak kıyametin fitilini ateşledi.

Kendisine nasıl baktığı, fiziğini ve sağlığını nasıl koruduğu ile ilgili de konuşan Akkaya, eski kocası içinde boş geçmedi.

Dünya’ca ünlü yıldız Tom Cruise’un uyguladığı yöntemi kullandığını söyleyen Akkaya, spor haricinde, fiyatları yüksek olan hacamat ve ozon tedavisini her ay düzenli olarak yaptırdığını belirtti ve ekledi: “Hollywood yıldızı Tom Cruise ile aynı “Growth”(Büyüme Hormonu) iğnesini yaptırıyorum.”

Diğer yandan eski eşine de verip veriştiren Akkaya, Efe Önbilgin’in kızları Ayşe’yi 5 yıldır görmediğini, yetmediği gibi çok yüklü de nafaka borcu biriktirdiğini iddia etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*