Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Deniz Çakır o mekandan vazgeçemiyor!

Magazin

Deniz Çakır o mekandan vazgeçemiyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın güzel oyuncusu Deniz Çakır, geçtiğimiz günlerde magazin gündemini bomba gibi sarsan gazeteci Cüneyt Özdemir ile aşk yaşıyor iddialarının ardından ilk defa görüntülendi.

İddialar ve fotoğraflar sonrası magazin gündemi bomba gibi sarsılırken, iddiaların odağında ki Cüneyt Özdemir ve Deniz Çakır iddiaları yalanlamış, sorumluları hakkında yasal işlem başlatacaklarını söylemişlerdi.

Diğer yandan yalnız göründükleri fotoğraf karesinde blurlanan yüzler açığa çıktığında iddiaların sahibi Volkan Yüksek’inde fotoğraf karesinde yer aldığı göründü. Tüm bu iddiaların ortaya çıkmasına ev sahipliği yapan yer ise Of Gümüşlük idi. Öyle ki orada sevgilisi ile eğlendiği sırada gelen Volkan Yüksek ile kavga etmeleri sonrası karakolluk olmuşlar, Yüksel’de karakolda verdiği ifade de bu iddiaları ortaya atmıştı.

Deniz Çakır ise başına bu kadar işin açıldığı Of Gümüşlük’ten vazgeçmeye niyetli değil. İddialar sonrasında ilk kez görüntülenen güzel oyuncu, yine Of Gümüşlük’te görüldü. Gazetecilerin iddialar ile ilgili soru sormasına sinirlenen Çakır, “müsade eder misiniz yemeğimi yiyorum” diyerek diyaloğu sonlandırdı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı