Deniz Çakır o mekandan vazgeçemiyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın güzel oyuncusu Deniz Çakır, geçtiğimiz günlerde magazin gündemini bomba gibi sarsan gazeteci Cüneyt Özdemir ile aşk yaşıyor iddialarının ardından ilk defa görüntülendi.1 dakikada okunabilir.


Deniz Çakır o mekandan vazgeçemiyor!

İddialar ve fotoğraflar sonrası magazin gündemi bomba gibi sarsılırken, iddiaların odağında ki Cüneyt Özdemir ve Deniz Çakır iddiaları yalanlamış, sorumluları hakkında yasal işlem başlatacaklarını söylemişlerdi.

Diğer yandan yalnız göründükleri fotoğraf karesinde blurlanan yüzler açığa çıktığında iddiaların sahibi Volkan Yüksek’inde fotoğraf karesinde yer aldığı göründü. Tüm bu iddiaların ortaya çıkmasına ev sahipliği yapan yer ise Of Gümüşlük idi. Öyle ki orada sevgilisi ile eğlendiği sırada gelen Volkan Yüksek ile kavga etmeleri sonrası karakolluk olmuşlar, Yüksel’de karakolda verdiği ifade de bu iddiaları ortaya atmıştı.

Deniz Çakır ise başına bu kadar işin açıldığı Of Gümüşlük’ten vazgeçmeye niyetli değil. İddialar sonrasında ilk kez görüntülenen güzel oyuncu, yine Of Gümüşlük’te görüldü. Gazetecilerin iddialar ile ilgili soru sormasına sinirlenen Çakır, “müsade eder misiniz yemeğimi yiyorum” diyerek diyaloğu sonlandırdı.


İÇERİĞE OLAN TEPKİNİ EMOJİ İLE İFADE ET

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Hoş Hoş
0
Hoş
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir