Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Deniz Çakır, sevgilisini ön sıradan dinledi

Magazin

Deniz Çakır, sevgilisini ön sıradan dinledi

Vurgun dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu Deniz Çakır, geçtiğimiz akşam Cadde Bostan’da sahnelenen Şair Şarkılar’ı en ön sıradan dinledi.

Deniz Çakır, sevgilisini ön sıradan dinledi

Burçin Büke’nin piyano başında, Güvenç Dağüstün’ün de vokalde yer aldığı projeye konuk olarak katılan Leman Sam, geceye renk katarken, güzel oyuncu Deniz Çakır’da sevgilisini yalnız bırakmadı.

Ünlü oyuncu sevgilisi Güvenç Dağüstün’ü ön sıradan takip ederken, 2 saat süren performans sonrasında Dağüstün ve Büke’nin performansları büyük beğeni toplarken, Çakır da sevgilisini ayakta alkışladı.

‘Bravo Sevgilim’ diye tezahüratta bulunan Deniz Çakır’ın sevgilisinden duyduğu gurur ve coşkusu her halinden belliydi.

Performanstan önce, geceye hazırlık için Bebek’e giden Deniz Çakır, burada karşılaştığı basın mensuplarının Vurgun’dan alacağı bölüm başı ücret sorusuna da sessiz kaldı. Bölüm başına 80 bin TL alacağı iddiaları sorulan Çakır, soruları yanıtlamadan taksiye binerek uzaklaştı.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı