Deniz Çakır’ın tarifsiz mutluluğu

Deniz Çakır'ın tarifsiz mutluluğu

Belki de uzun zamandır bu kadar mutlu olmayan güzel oyuncu, rol aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oğlunu canlandıran Can Bartu Arslan’ın burslu olarak tiyatro bölümünü kazandığı haberine o kadar sevindi ki, sanki rol icabı değil de gerçek annesiydi.

Genç oyuncunun bir vakıf üniversitesinin tiyatro bölümünü %100 burslu kazanması sonrasında yayınladığı içten paylaşım ile de Deniz Çakır’ın genç oyuncuya gerçekten değer verdiği anlaşıldı.

TARİFSİZ MUTLULUK

Sevilen oyuncu o paylaşımında, “Can çocuk..canım çocuk.. bugünün en güzel haberi senden geldi.. ben böyle gururlandıysam kıymetli annen nasıl gurur doludur.. Sen hep böyle dik dur hayatta.. Güzel duruşlu,güzel kalpli biriciğim; hem meslektaşın hem ablan olarak her zaman yanındayım. Böyle güzel bi evlat yetiştirdikleri için kıymetli anne babanın ellerinden öperim.. Can çocuk yolun aydınlık olsun.. ayağına taş değmesin.” yazdı.

Deniz Çakır’ın bu tebriği karşısında tepkisiz kalmayan Arslan’da “Bir an bile desteğini hiç esirgemeyen, her daim yanımda olup bu yolda bana ışık tutan insan. Senin güzel yüreğine çooooook teşekkür ederim. Canım ablam iyi ki varsın” yazarak cevap verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*