Deniz Seki, bahçesinde sebze yetiştiriyor

Deniz Seki, bahçesinde sebze yetiştiriyor

Bu yaz düzenli olarak Bodrum’da sahne alan, cemiyetin ünlü simalarının devamlı olarak dinlemek için gittiği People’de de sahne alan Deniz Seki, Bodrum’da da ki bahçeli evinde yetiştiriciliğe başladı.

Lüks evinin bahçesinin bir bölümünü ekicilik için kullanan Deniz Seki, domates başta olmak üzere pek çok sebze ekti. Bahçesi ile özel olarak ilgilenen güzel şarkıcı, ilk domateslerini de topladı.

İlk hasadını eline alıp poz veren güzel şarkıcı, topladığı organik domateslerini de kahvaltı da yedi.

SEBZE YETİŞTİRİYOR

Bayramın ilk günü yani bu akşam People’da yine sahne alacak olan güzel şarkıcı bu haberi, “Akşam için çok heyecanlıyız. Bayram, Bodrum People da bir başka güzel ve anlamlı olacak” diyerek paylaştı.

Bayram vesilesi ile de ekipçe çekilmiş bir fotoğrafı koyarak, “Sevgili yol arkadaşlarım hepimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Her bayramın daha güzel olması için daha özverili ve çalışıyor olmamız lazım… Bunun sonucunda hayatınızda daha güzel şeylerin olduğunu uzun sürede anlayacaksınız… Her insan kendi için çalışır. İsra-suresi derki “her insanın kaderini kendi çabasına kıldık” Sizin çabanız aslı da sizin kaderiniz oluyor. Sizin ve ailenizin Bayramı huzurlu ve sağlıklı geçsin..” ekibinin bayramını kutladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*