Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Deniz Zeyrek, Çalar Saat Hafta Sonu’nda ekranlarda olacak

Televizyon

Deniz Zeyrek, Çalar Saat Hafta Sonu’nda ekranlarda olacak

Doğan Medya Grubunun elinde bulunan gazetelerden Hürriyet’i Demirören Medya Grubuna satması sonrasında gazeteden ayrılan isimlerden biri olan Deniz Zeyrek, Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Deniz Zeyrek, Çalar Saat Hafta Sonu'nda ekranlarda olacak

Hürriyet’in deneyimli gazetecilerinden biri olan ve gazetenin satışı sonrasında, yolların ayrıldığı ünlü isim, Ankara temsilciliği görevini yürütüyordu. Ankara’da ki kulislere hakim olan isimlerden biri olan Zeyrek, yaklaşan yerel seçimler ile ilgili son durumları Fox’da anlatacak.

Yaklaşan yerel seçimler Ankara’yı hareketlendirirken, ünlü gazeteci Fox ekranlarında İlker Karagöz’ün sunumu ile hafta sonu ekranlara gelen Çalar Saat Hafta Sonu programında yer alacak.

Programda yerel seçim kulislerini izleyicilere aktarıp, gündemi değerlendirecek olan usta gazeteci seçim atmosferini tarafsız haber anlayışının öncü markalarından olan FOX’da izleyicilere aktaracak.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı