Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Didem Soydan’dan ‘Çevir Kazı Yanmasın’ paylaşımı

Magazin

Didem Soydan’dan ‘Çevir Kazı Yanmasın’ paylaşımı

Kına gecesinde tefour’un üstüne oturarak, kendisine 4 kişiye taşıtan, Mert Fırat’ın müstakbel eşi İdil Fırat, çeşitli çevrelerce eleştirildi. Köşe yazarlarından tutunda, sosyal medya kullanıcılarına kadar her taraftan eleştiri alan Fırat’a en ilginç eleştiriyi yapan ise model Didem Soydan oldu.

İdil Fırat’ın taht olarak bilinen tefour’un tepesinde kına gecesi eğlencesine girmesine yaptığı eleştiri ile gözleri üzerine çeviren Didem Soydan’ın bu eleştirisi ağır bulundu.

Sosyal medya paylaşımları ile devamlı haber olan ünlü model, ağır karşılanan paylaşımının dozunu indirmek istercesine, bu seferde kendisi ile ilgili benzer bir paylaşım yaptı.

Çocukluğunda çekilen bir fotoğraf karesini paylaşan Didem Soydan, bu kare’ye “Kızı Edirne’den çıkarabilirsin ama Edirne’yi kızdan çıkaramazsın” yazdı.

Hatırlanacağı üzere Didem Soydan, İdil Fırat’a yaptığı eleştiri de, “Kızı Malatya’dan çıkarabilirsin ama Malatya’yı kızdan çıkaramazsın” yorumunu yapmıştı. Bu son paylaşımı ile güzel model için, “çevir kazı yanmasın” yakıştırması yapıldı.

didem soydan edirne paylaşımı

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı