Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Dijital Suçlar Cezaevi filminde karakterlere numara verildi!

Film Haberleri

Dijital Suçlar Cezaevi filminde karakterlere numara verildi!

Günümüzün önemli suç kategorilerinden biri olan dijital suçlar’ın beyazperde’ye yansıtılacağı filmde ilginç bir yol tercih edildi.

Dijital Suçlar Cezaevi filminde karakterlere numara verildi!

Usta kalem ve yönetmen Birol Güven’in yeni projesi olan Dijital Suçlar Cezaevi, televizyon ve sinema izleyicilerinin pek aşina olmadığı oyuncular ile beyazperde’de izleyicisi ile buluşacak.

Bir başka usta isim olan Rasim Öztekin’in dışında ağırlıklı olarak genç oyuncuların rol aldığı sinema filmi Dijital Suçlar Cezaevi’nin dikkat çeken noktalarından biri ise, burada ki suçluların birer adı olmaması. Bu karakterlerin her biri, kendilerine verilen ‘numara’ ile tanınacak.

Film, dijital dünyanın birer kölesi olup, bu dünyada işledikleri suçlar sebebi ile ‘Dijital Suçlar Cezaevi‘ adı verilen cezaevine konmaları ve burada başlarından geçenlerin anlatıldığı bir film olacak.

Birol Güven’in başında olduğu filmin 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı