Diriliş Ertuğrul Dizisine Katılan Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Diriliş Ertuğrul’a katılan yeniş isimler şimdiden araştırılmaya başlandı. Yılbaşından sonraki başlayan yeni sezonda oyuncu kadrosunu daha da güçlendiren sevilen dizi Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey dönemi artık yavaş yavaş sona erecek.

Ertuğrul Bey döneminin sona ermesinin hemen ardından ise Osman Gazi dönemi start alacak. Şimdiden bunun için yeni oyuncu yapılanmasına giden dizinin kadrosunda göze çarpan isimler yer aldı. Bunlardan en dikkat çekeni ise Osman Gazi’nin çocukluğunu canlandıran Emre Üçtepe oldu. İşte Diriliş Ertuğrul dizisine yeni sezonda katılan oyuncular…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni sezonda yeni kadrosu ile adeta göz kamaştırıyor. Osman Gazi’nin çocukluğunu canlandıran Emre Üçtepe, sosyal medya üzerinden dizinin takipçileri tarafından an be an izlenirken Beybolat Bey karakterindeki Ali Ersan Duru’da bunlar arasında kendisine yer buldu.

beybolat

Albastı Beybolat Bey – Ali Ersan Duru

19 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen oyuncu 34 yaşında. oyunculuğa ilk adımını henüz 18 yaşında iken atan Duru, eğitimini Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nde tamamladı. O dönem içerisinde amatör tiyatrolarda bazı görevler alan Duru, Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başladı ve daha sonrasında da 2008 yılında Diyalog Sanat ilk oyunculuk heyecanını yaşadı.

Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları kadrosuna da katılan Duru, pek çok dizide de kendisini kanıtlama fırsatını yakaladı.

Sırma Hatun – Öykü Çelik

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Öykü Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim gördüğü esnada geçirdiği trafik kazası yüzünden okulunu bırakmak zorunda kaldı. 1,70 boyunda ve 60 kg. ağırlığında olan Çelik, Tümay Özokur ajansı ile çalışmakta. Oldukça iyi derecede İngilizcesi olan Çelik, pek çok dizi ve sinema filminde de baş gösterdi.

Osman Bey – Emre Üçtepe

Diriliş Ertuğrul dizisinden önce de bir oyunculuk kariyeri olan Emre Üçtepe, Başarmalısın adlı sinema filminde Naci karakterini canlandırdı. Tokat’ın Yeşilyurt beldesinde dünyaya gelen Üçtepe, henüz ortaokul öğrencisi: Diriliş Ertuğrul dizisinde, Ertuğrul Bey’in küçük oğlu Osman’ın çocukluğunu canlandıran Üçtepe, oldukça fazla ilgi görmekte.

oyku

Oğuz Alp- Oğuzhan Yarımay

1992 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen Oğuzhan Yarımay, İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra, Savaşçı dizisinde rol aldı. Diriliş Ertuğrul dizisinde Oğuz Alp karakterine can veren Yarımay, lise eğitimini de İngiltere’de gördü.

Nea – Melis Naz Öztaş

2007 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Melis Naz Öztaş, 12 yaşında olmasına rağmen ilk oyunculuk deneyimini Diriliş Ertuğrul dizisinde sergileyecek.

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm Özeti

Ertuğrul, İlbilge’yi almakta oldukça ısrarcıdır. İlbilge’de buna olumlu yanıt vererek Ertuğrul’dan gelen teklifi kabul eder. Sırma ise bu duruma öfkelenir ve ablasının Emir Bahattin ile neden evlenmek istemediği konusunda kafası karışır. Bunda sonraki tek düşüncesi ablasından intikam almak olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*