Diriliş Ertuğrul’un kadrosuna 3 yeni oyuncu katıldı!

Diriliş Ertuğrul'un kadrosuna 3 yeni oyuncu katıldı!

Yeni sezon çekimleri devam eden Diriliş Ertuğrul’un 122.bölümü ile devam edecek olan 5.sezonunun oyuncu kadrosuna 3 oyuncu daha katıldı. İlker Aksum, Enis Yıldız ve Enis Karabil, Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonlarında dizide yer alan isimler olacak.

Diriliş Osman Gazi öncesinde son sezonu ile ekranlara gelecek olan, Ertuğrul Gazi’nin mücadelesini konu edinen Diriliş Ertuğrul, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Uzun süre aralıksız reyting lideri olduğu Çarşamba gününde liderliği Sen Anlat Karadeniz’e kaptıran başarılı dizi, yeni sezonda koltuğunu geri almak için daha kaliteli bir kadro ve izleyiciyi ekrana kilitleyecek bir hikaye ile devam etmek için gün sayıyor.

Daha önce duyurduğumuz üzere, Hande Soral, Armağan Oğuz, Ünal Silver, Kimya Gökçe Aytaç’ı oyuncu kadrosuna dahil eden dizi, 3 yeni oyuncusu ile 7 yeni oyuncuyu kadrosuna dahil etmiş oldu.

İlker Aksum son olarak Cox karakteri ile Mehmetçik Kut’ül Amare’de, Enis Yıldız’da 3 yıl önce Poyraz Karayel’de ve Eser Karabil’de yine son olarak Fazilet Hanim ve Kizları dizisinde rol almışlardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*