Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Dizi projesi rafa kalkan Ahmet Kural ile Yapı Kredi’de yollarını ayırdı

Magazin

Dizi projesi rafa kalkan Ahmet Kural ile Yapı Kredi’de yollarını ayırdı

Kadına şiddet ile gündeme gelen Ahmet Kural toplumun ve camianın tepkisini çektiği kadar, işlerinden de darbe aldı.

Dizi projesi rafa kalkan Ahmet Kural ile Yapı Kredi'de yollarını ayırdı

Sıla’yı dövdüğü iddiası ile gündemin en sıcak isimlerinden biri haline gelen Ahmet Kural’ın ekrana gelecek olan yeni dizi projesi rafa kalkarken, reklamlarında oynadığı Yapı Kredi Bankası’da oyuncu ile anlaşmasını sonlandırdı.

Hakkında çıkan şiddet iddiası yargıya taşınan Ahmet Kural ile ‘kadına şiddet’ ile yan yana gelen bir isim ile çalışmaktan imtina eden Yapı Kredi, “Ahmet Kural iş birliğimize devam etmeyeceğimizi bildirmek isteriz” sözleri ile duyurdu.

yapı kredi ahmet kural ile anlaşmasını iptal etti

Diğer yandan her kesimden tepki çeken Ahmet Kural, Sıla’nın iddiaları ile ilgili açıklamalar yapıp, kendisini savunmaya da devam ediyor. Son olarak uzun bir açıklama paylaşan Ahmet Kural, “O gece benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim.” diyerek üstü kapalı bir şekilde Sıla’yı zor duruma düşürecek ifadeler kullandı.

ahmet kural basın açıklaması

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı