Doğa Rutkay’dan mutlu aile tablosu

Doğa Rutkay'dan mutlu aile tablosu

4 yıl önce gazeteci Kerimcan Kamal ile dünya evine giren ve 2 ay önce ikiz bebeklerini kucaklarına alan Doğa Rutkay, bebeklerinin yer aldığı yeni bir fotoğraf karesi paylaştı.

Nazara inandığından mıdır, yoksa medyatik olmalarını istememesinden midir bilinmez, bebeklerini içeren fotoğraflarda özellikle Piraye ve Rutkay Kerim’in yüzlerinin görünmemesine özen gösteriyor. Yeni paylaşımında da bu geleneği bozmayan Rutkay, eşi ve ikiz bebekleri ile çekilen tablo gibi bir fotoğraf paylaştı.

Kızı kendi kucağında, oğlu babasının kucağında deniz manzaralı fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçilerine ulaştıran güzel oyuncu, paylaşımına “Çok şükür bebeler iki aylık oldu. Ve bugün,tabiat anne de bizimle kutlama yaptı… Rüzgarı güneşe kattı ve bize şahane bir manzara bıraktı” notunu düştü.

Mutlu Aile Tablosu

Hemen ardından da eşi Kerimcan Kamal’ın alnından öperken çekilen bir fotoğrafı paylaşan Rutkay, o fotoğrafa da “Seni seviyorum” notunu düştü.

Gecikmeli olarak başlayacak olan Güldür Güldür’ün kadrosunda yer almasına kesin gözü ile bakılan Doğa Rutkay, bunun dışında yeni sezonda Evrim Akın’dan teslim aldığı, Show Tv’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi programının sunuculuğunu üstlenecek.

doğa rutkay bebekleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*