Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Doğa Rutkay’ın biblo hatırası

Televizyon

Doğa Rutkay’ın biblo hatırası

Güzel oyuncu Doğa Rutkay, doğum yapıp ikizlerini kucaklarına almasının ardından sık sık annelik ve çocukları ile ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini ekledi, ancak bu sefer ki diğerlerinden daha farklıydı.

Annelik sonrasında çok özel duygular içerisinde olan ve bunu her daim takipçileri ile paylaşmaya özen gösteren başarılı oyuncu Doğa Rutkay, eşi ile birlikte yaptırdıkları bir biblonun fotoğrafını paylaştı.

Alışılmış biblolardan ziyade, hamileliğinin son dönemlerinde yaptırdığı 3D teknolojisi ile üretilen bu biblo, güzel oyuncu içinde sonsuza kadar kalacak anlamlı bir hatıra olarak kalacak.

Rutkay, o biblonun fotoğrafını paylaşırken, biblo’nun hikayesi ve kendisi için olan anlamına dairde şu notu paylaştı:

“Hamileliğimden kalan en anlamlı “biblo” baş köşede yerini aldı. El kadar bişii ama hissettirdiği duygu tarif edilemez. Sosyal medyayı karıştırırken görüp bi telefonla oraya ışınlandık ve her açıdan poz verdik fotoğraflarımız çekildi ve ortaya bu biblo çıktı. İyi ki yapmışız. Bana ayak uydurduğun için sağol beyim Kerimcan Kamal…”

doğa rutkay biblo

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı