Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Dr. Foster dizisinin uyarlaması geliyor!

Dizi Haberleri

Dr. Foster dizisinin uyarlaması geliyor!

Birleşmeleri ardından televizyon ekranlarına bir çok yapım taşıyan ve TIMS & B adını alan yapım şirketi, Ans Produksiyon ile ortak bir projeye hazırlanıyor.

Dr. Foster dizisinin uyarlaması geliyor!

Söz, Gülperi, Bir Zamanlar Çukurova gibi diziler ile adından söz ettiren yapım şirketi TIMS&B, Abdullah Oğuz’un patronu olduğu ANS Produksiyon ile ortak olarak uyarlama bir dizi için işbirliğine başladı.

Son yılların en popüler dizileri olan ‘uyarlama’ dizi için iş birliği yapacak olan Abdullah Oğuz ve TIMS&B’nin patronları Timur Savcı ile Burak Sağyaşar, BBC’nin Bafta ödüllü dizisi Dr. Foster’ın uyarlamasını ekranlara getirecek.

Dizinin yönetmenliğini ise yine Abdullah Oğuz üstlenecek.

DR. FOSTER DİZİ KONUSU

Gemma Foster, Tom adında 12-13 yaşlarında bir oğlu ve eşi Simon ile mutlu bir evliliği olan Parminster Tıp Merkezi’nde doktorluk yapmaktadır. Gemma’nın işe yetişmek üzere aceleyle evden çıktığı bir gün eşinin atkısını takması ile hikayemiz başlar. İş yerine varınca, montunu ve atkıyı askı asarken atkının üzerinde orta uzunlukta sarı bir saç teli gözüne ilişir. Eşinin kendisini aldatıyor olabileceğinden kuşkulanır. Kafasını bu saç telinden uzaklaştırmaya çalışsa da başaramaz ve gördüğü her sarı saçlı kadından şüphe duymaya başlar. Peki kocası Gemma’yı gerçekten aldatıyor mu? Yoksa durum sadece hüsnü kuruntudan mı ibaret?

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı