Düğün bitti ama onlar hala konuşuluyor

Düğün bitti ama onlar hala konuşuluyor

Acarkent’te bulunan evinden davul-zurna eşliğinde alınan, ailesi ile vedalaşması sırasında da duygusal görüntülerin ortaya çıktığı, gelin’i evden alma seromonisi sonrasında herkes akşam gerçekleşecek düğün için hazırlandı.

Gecede şık görünmek isteyen davetliler de en şık kıyafetleri ve detaylı makyajları ile düğünde hazır bulundu. 600 davetlinin yer aldığı düğünde, ünlü isimlerin kıyafetleri de geceye damgasını vurdu.

O Ses Türkiye’nin usta isimlerinden Tarık Sezer’in orkestra şefliğinde çalınan müzikler sonrasında, after party’de de sahne alan isim gecenin şahitlerinden olan Kenan Doğulu oldu.

İşte o gece şıklık yarışına katılan birbirinden ünlü isimlerin, gece giymeyi tercih ettiği kıyafetleri

Güzel manken düğünde Züleyha Kuru imzalı transparan bir elbise giydi. Şıkel, “En yakın arkadaşım doğum yaptı. Biraz ebelik yaptım, o kucağına bebeğini aldı, ben de hemen kuaföre gidip hazırlandım. Bengü’den de düğün sonrası güzel haberler bekliyoruz. Bengü’nün bebeğinin de ebesi olacağım. Artık alıştım” diye konuştu.

Davet’e tek başına icabet eden ünlü şarkıcı Ziynet Sali, “Müzmin bekar olarak hayatıma devam ediyorum. Vallahi Bengü son çarem. İnşallah burada bulurum kısmetimi. Sosyal medyadan yüzük ve kolye resmi gönderenler oluyor. Herhalde benim sonum hayranımla evlenmek olacak.” dedi.

Şık Gece

Gecede hem nikah şahitliği yapan, hem de after party’de şarkı söyleyen Kenan Doğulu, “Canım kardeşim Bengü’ye hayat boyu mutluluklar diliyorum. Çok mutlu olsun inşallah. Selim kardeşimi de tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ünlü popçu Serdar Ortaç’ta, “Çok mutluyum Bengü adına. Eşiyle iyi anlaşmasını istiyorum. Hak ettiği aileye, mutluluğa kavuşmasını istiyorum. Çok mutlu olsun inşallah” diye temennide bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*