Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Düğün bitti ama onlar hala konuşuluyor

Magazin

Düğün bitti ama onlar hala konuşuluyor

Ünlü şarkıcı Bengü ve armatör nişanlısı Selim Selimoğlu’nun geçtiğimiz akşam Raffles Hotel’de dünya evine girdi. Ünlü çiftin düğünü bitti, geriye kalan ve konuşulanlar ise düğündeki davetlilerin şıklık yarışı oldu.

Acarkent’te bulunan evinden davul-zurna eşliğinde alınan, ailesi ile vedalaşması sırasında da duygusal görüntülerin ortaya çıktığı, gelin’i evden alma seromonisi sonrasında herkes akşam gerçekleşecek düğün için hazırlandı.

Gecede şık görünmek isteyen davetliler de en şık kıyafetleri ve detaylı makyajları ile düğünde hazır bulundu. 600 davetlinin yer aldığı düğünde, ünlü isimlerin kıyafetleri de geceye damgasını vurdu.

O Ses Türkiye’nin usta isimlerinden Tarık Sezer’in orkestra şefliğinde çalınan müzikler sonrasında, after party’de de sahne alan isim gecenin şahitlerinden olan Kenan Doğulu oldu.

İşte o gece şıklık yarışına katılan birbirinden ünlü isimlerin, gece giymeyi tercih ettiği kıyafetleri

Revna Demirören - Yelda Demirören

Revna Demirören – Yelda Demirören

Bengü'nün Düğünü Çağla Şikel

Çağla Şikel

Güzel manken düğünde Züleyha Kuru imzalı transparan bir elbise giydi. Şıkel, “En yakın arkadaşım doğum yaptı. Biraz ebelik yaptım, o kucağına bebeğini aldı, ben de hemen kuaföre gidip hazırlandım. Bengü’den de düğün sonrası güzel haberler bekliyoruz. Bengü’nün bebeğinin de ebesi olacağım. Artık alıştım” diye konuştu.

Ece Seçkin ve pilot sevgilisi Çağrı Terletmez

Ece Seçkin ve pilot sevgilisi Çağrı Terletmez

Ziynet Sali

Ziynet Sali

Davet’e tek başına icabet eden ünlü şarkıcı Ziynet Sali, “Müzmin bekar olarak hayatıma devam ediyorum. Vallahi Bengü son çarem. İnşallah burada bulurum kısmetimi. Sosyal medyadan yüzük ve kolye resmi gönderenler oluyor. Herhalde benim sonum hayranımla evlenmek olacak.” dedi.

Kenan Doğulu - Beren Saat

Kenan Doğulu – Beren Saat

Gecede hem nikah şahitliği yapan, hem de after party’de şarkı söyleyen Kenan Doğulu, “Canım kardeşim Bengü’ye hayat boyu mutluluklar diliyorum. Çok mutlu olsun inşallah. Selim kardeşimi de tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç - Chloe Loughnan

Serdar Ortaç – Chloe Loughnan

Ünlü popçu Serdar Ortaç’ta, “Çok mutluyum Bengü adına. Eşiyle iyi anlaşmasını istiyorum. Hak ettiği aileye, mutluluğa kavuşmasını istiyorum. Çok mutlu olsun inşallah” diye temennide bulundu.

Murat Yıldırım - Imane Elbani

Murat Yıldırım – Imane Elbani

Esra Erol

Esra Erol

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı