Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Duygu Su Gülpınar’dan şok eden itiraf

Magazin

Duygu Su Gülpınar’dan şok eden itiraf

Ağaoğlu şirketler grubu başkanı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi olan Duygu Su Gülpınar, şok eden bir itirafta bulundu. Şu sıralar galerici sevgilisi ile yeni bir aşka imza atan Duygu Su Gülpınar, aldattğını açıkladı.

Kendisinden 41 yaş büyük iş adamı Ali Ağaoğlu ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen ve eleştiriler alan Duygu Su Gülpınar, katıldığı televizyon programında şaşırtan bir itirafta bulundu. Gülpınar, Ağaoğlu’nun kendisini bir çok kez aldattığını belirtirken, karşılık olarak kendisinin de Ali Ağaoğlu’nu aldattığını açıkladı.

NE YAŞADIĞIMI ANLASIN DİYE YAPTIM

3 yıllık ilişkilerinde karşılık birbirlerini aldattıklarını söyleyen Gülpınar sözlerine şöyle devam etti: “1995 doğumluyum. İlişkiyi yaşarken yaş problem olmuyordu. Farklı sebeplerden dolayı yaşananlar üst üste geldiğinde sonuç bu oluyor. Hızlı bir beyefendi. 1 olur 2 olur 3 olur… Ama bu kadar üst üste olunca artık yeter derim. Aynısını ben de yaptım. Nasıl bir his öğrensin diye. Kısasa kısas değil bu. Bende de bir şeyler bitti demek ki. O duvarlar, korumalar falan hiçbir şey ifade etmiyor. Bir şey olur ve karşındaki insanın her şeyi batar ya… Tam olarak öyle oldu” ifadelerini kullandı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı