Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ebru Destan’ın ‘boşanamama’ isyanı

Magazin

Ebru Destan’ın ‘boşanamama’ isyanı

Eski manken ve oyuncu Ebru Destan, 7 yıl önce evlendiği eşinden boşanabilmek için 2 yıldır mahkeme koridorlarını eskitiyor.

Ebru Destan'ın 'boşanamama' isyanı

Bir dönemin en gözde isimlerinden biri olan Ebru Destan, geçtiğimiz günlerde Akmerkez’de görüntülendi. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan güzel isim, 2 yıldır süren boşanma davası nedeni ile serzenişte bulundu.

2011 yılında Dünya evine girdiği Mete Okay İnan’a 2016 yılında açtığı boşanma davasının hala sonuçlanmadığını söyleyen Destan, çekişmeli mahkememiz hala sürüyor diye konuştu. Galerici eşinden 2 erkek çocuğu bulunan Ebru Destan, Bakırköy Aile Mahkemesi’nde süren davasını da Demet Şener ile makus kaderimiz diyerek örneklendirdi.

“Demet ile Benim, makus talihimiz. Boşanma davası bu kadar sürer mi” diyerek haklı isyanını dile getirdi.

Başarılı oyuncu Ebru Destan, Dünya evine girdiği 2011 yılı sonrasında ekranlara veda etmiş, eşi ile boşanma sürecine girdikten sonra da 2017 yılında Cennet’in Gözyaşları dizisi ile ekranlara geri dönmüştü.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı