Ebru Gündeş Hamile Mi?

Türk müziğinin ünlü isimlerinden Ebru Gündeş’in hamilelik iddiaları ortada dolaşmaya devam ederken sanatçıdan sevenlerine yeni bir sürpriz daha geldi. Ebru Gündeş, kendi sosyal medya hesabı üzerinden yeni albüm hazırlığı içerisinde olduğunu hayranlarına resmen duyurdu.

New York’ta bulunan ve halen yargılama süreci devam eden İran asıllı iş adamı Reza Zarrab ile evli olan güzel sanatçı Ebru Gündeş, son olarak hamile olduğu iddiaları ile magazin gündemini uzun süre belirlemişti. Ebru Gündeş son olarak da kendi sosyal medya hesabı üzerinden yeni solo albümü müjdesini hayranları ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Ebru Gündeş, bu güzel haberi hazırlığı bir video sunumu ile gerçekleştirdi. Albümün çıkış tarihi ise 31 Ocak olarak resmen açıklandı. Gündeş’in bu paylaşımı, hayranları ve sevenleri tarafından kısa süre beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Bu haber karşısında sessiz kalmayan takipçiler sanatçıya büyük bir destek verdiler.

Ebru Gündeş Kimdir?

24 Temmuz 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Gündeş, henüz 5 yaşında iken babasının evi terk etmesi sonrasında büyük bir hüzün ile karşı karşıya kaldı. İlk öğrenimini Ankara’da Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Gündeş, daha sonrasında da ailesi ile beraber İstanbul’a yerleşti ancak maddi imkansızlıklar yüzünden eğitimine ara vermek zorunda kaldı.

Ebru Gündeş

Bir süre konfeksiyon atölyesinde işçi olarak çalışan Gündeş, Raks Neşe Müzik’in ortağı Neşe Demirkat tarafından keşfedilince bütün hayatı ailesi ile beraber değişti. İlk albümünü çıkarmadan hemen önce kendisini sahnelerde bulan Gündeş, Emel Sayın’a vokalistlik yaparak dikkat çekti. Kısa zaman içerisinde hayran kitlesini arttıran Gündeş, 1990 senesinde Hamdi Vardar ile evlendi.

1993 yılında evliliği sona eren Gündeş, iş hayatına daha da önem vererek ilk albümü olan Tanrı Misafiri’ni çıkardı. Bu albüm ile muhteşem bir çıkış yakalayan Gündeş, pek çok da ödül aldı. Kral TV müzik ödüllerine damgasını vuran Gündeş, 1994 senesinde de Tatlı Bela albümünü piyasaya sundu. 1995’de Ben Daha Büyümedim albümü ve hemen ardından da Kurtlar Sofrası ile hayran kitlesini daha da arttırdı.

1998 senesinde Sen Allah’ın Bir Lütfusun albümü ile satış rekorları kıran Gündeş, 1999 yılında da Dön Ne Olur albümünün tanıtımı esnasında beyin kanaması geçirdi. Bu olay sonrasında Gündeş’e destek olan hayranları albüm satışlarının 1 milyonun üzerine çıkmasına sebebiyet verdi.

Ebru Gündeş

2000 senesinde Bostancı’da muhteşem bir konser veren Gündeş, buradan gelen geliri bağışladı. 2002 senesinde Ömer Durak ile evlenen Gündeş, 2003 yılında evliliği bitirme kararı aldı. 2010 senesinde İranlı ünlü iş adamı Reza Zarrab ile evlenen Ebru Gündeş’in bir kız çocuğu dünyaya geldi. 2013-2016 yılları arasında TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de jüri üyesi olan Ebru Gündeş’in şimdiler de kısa zaman içerisinde ABD’ye yerleşmeye karar vereceği ve Reza Zarrab’dan hamile olduğu iddiaları yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*