Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hala görüşüyor iddiası!

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hala görüşüyor iddiası!

Amerika’nın İran’a uyguladığı ambargo’yu delmekle suçlanan ve Amerika’da yargılandığı süre zarfına itirafçı olarak büyük yankı uyandıran açıklamalarda bulunan Reza Zarrab şimdilerde elini kolunu sallaya sallaya gezebiliyor.

Türkiye’de verdiği rüşvetlere ilişkin yaptığı açıklamalar ile ‘düşman’ ilan edilen, Türkiye’de ki mal varlığına el konulan Zarrab’ın geçtiğimiz günlerde basına yansıyan fotoğrafı üstünden bomba bir iddia ortaya atıldı.

Ebru Gündeş’in bayan bir arkadaşı ile yemek yerken görüntülenen Zarrab’ın, Amerika’da Ebru Gündeş ile de görüştüğü iddiası büyük yankı uyandırdı. İddianın sahibi ise, Hürriyet’ten Onur Baştürk idi.

Baştürk yazısında, kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre Ebru Gündeş’in bir süre önce New York’a giderek, Zarrab ile görüştüğü, yakın tarihte doğum günü için bir kere daha gitmeye hazırlandığını bilgisine yer verdi.

İddianın Tamamı

Meğer Ebru Gündeş’e ait bu rüyanın son sezon kahramanlarından Reza Zarrab, New York’taki cezaevine iki adım mesafedeki Nobu’da suşi yerken görüntülenmiş. Yanında Ebru Gündeş’i yakın arkadaşı, yani aile dostlarıyla beraber…

Oysa o karede pekala Ebru Gündeş de olabilirdi.

Çünkü kulislerde, arka sokaklarda konuşulan o ki, aslında Ebru Gündeş bir süre önce zaten New York’a gitti ve Zarrab’la görüştü bile.

Dahası yakın zamanda tekrar gidebileceği konuşuluyor.

Kendi doğum günü şerefine…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*