Ebru Yaşar’ın yeni klibi yarın çıkıyor

Ebru Yaşar'ın yeni klibi yarın çıkıyor

Emrah Karaduman’ın projesinde yer alan şarkıcılardan biri olan güzel şarkıcı Ebru Yaşar’da albümde bir şarkı seslendirdi. Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen Yaşar, projede kendine düşen kısım ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Doğal ve spor görüntüsü ile göz kamaştıran Yaşar, Karaduman’ın projesinde seslendirdiği şarkı için “Güzel bir proje oldu. Aleyna Tilki, Demet Akalın gibi başarılı isimlerle birlikte çalıştık. Klip çalışmamız da bitti. Hatta elime az önce ulaştı, telefondan onu izliyordum. 13 Eylül’de kısmetse müzik marketlerdeki yerini alacak olan bu çalışmada olmaktan gerçekten mutluyum” diye konuştu.

Proje’nin ilk çıkış şarkısı olan Dipsiz Kuyum internet’te görüntülenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dipsiz Kuyum’da ki bu başarının, diğer şarkıların izlenme sayılarına sirayet edip etmeyeceği de merak edilen konular arasında. Öyle ki 18 yaşında ki genç bir şarkıcının, sektöre yıllarını vermiş usta sanatçılara nazaran böyle bir başarı yakalaması, prestijleri açısından çok da sağlıklı görülmüyor.

13 Eylül itibari ile müzik marketlerde yerini alacak olan şarkı ve klip şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*