Ece Seçkin düğün için acele etmiyor

Ece Seçkin düğün için acele etmiyor

Pilot sevgilisi Çağrı Terlemez’den aldığı evlilik teklifini kabul eden ve geçtiğimiz aylarda nişanlanan şarkıcı Ece Seçkin, nişanlısı ile birlikte Akmerkez Serafina’da görüntülendi.

Mekandan çıkarken ayak üstü açıklamalarda bulunan başarılı şarkıcı, bir iş toplantısı gerçekleştirdiklerini söyledi. Muhabirlerin düğün hazırlıkları ne durumda? diye yönelttiği soruyu yanıtlayan Seçkin, “Düğün için acele etmiyoruz, yaza doğru evleniriz muhtemelen, henüz netleştirmedik” dedi.

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında bir takipçisinin ‘kısa boylu’ olarak eleştirmesi, kendisinin de kapak niteliğinde verdiği cevabın hatırlatılması üzerine de bilgi veren Seçkin, “kısa boylu star mı olur?” eleştirisini de şu sözlerle yanıtladı:

“Böyle boy meselelerine aldırış etmiyorum. Binlerce yorum geliyor. O an okuyacağım tuttu. İnsanların boyuyla, kilosuyla alay etmek anlamsız geliyor. Ben manken değilim. Milyonlar beni dinliyor. Bazen yorumlar çığırından çıkıyor. Biraz daha insan olduğumuzu unutmadan yorum yapalım”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*