Ece Seçkin, Taşköprü’de müjdeyi verdi

Ece Seçkin, Taşköprü'de müjdeyi verdi

Murat Dalkılıç’ında festival kapsamında sahne aldığı Taşköprü’de, Ece Seçkin çılgınlığı yaşandı. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı, Taşköprü’lülere de eğlence dolu bir akşam yaşattı.

Yaz boyunca yoğun bir konser programı geçiren başarılı şarkıcı, bu yıl 32’ncisi gerçekleşen Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’nde sahne aldı. Dibine Dibine yanı sıra diğer sevilen parçalarını da seslendiren güzel şarkıcıya konserinin sonunda, Kaymakam Ahmet Nuri Demir ve Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, sarımsaktan yapılmış bir taç taktim edip, sarımsak kraliçesi ilan edince, o anlarda herkes herkes kahkahalara boğuldu.

Konser sonrasında basın mensupları ile gerçekleştirdiği kısa sohbet’inde bir süredir birlikte olduğu özel pilot Çağrı Terletmez ile ilişkinin ciddi bir zemine taşınıp taşınmayacağı sorusuna verdiği cevapla da evlilik kapıda dedirtti. Seçkin’in sözleri, “Kurban Bayramı sonrasında artık aile arasında bir söz yapmayı düşünüyoruz. Bu akşam Çağrı’nın ailesi de beni izlemek için buradaydı. Beni yalnız bırakmadılar. Bayramdan sonra da aile arasında bir söz yapmayı düşünüyoruz. Evliliğe doğru ilk adımı atacağız” şeklinde oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*