Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ece Uslu fotoğrafları çekilince gerildi

Magazin

Ece Uslu fotoğrafları çekilince gerildi

Geçtiğimiz yıldan bu yana ekranlarda olmayan başarılı oyuncu Ece Uslu geçtiğimiz akşam bir doğum günü partisine iştirak etti.

Ece Uslu fotoğrafları çekilince gerildi

Pek çok ünlü ismin yer aldığı, Bebek Angie isimli mekanda düzenlenen doğum günü partisine katılan Ece Uslu, geç saatlere kadar kaldığı mekandan ayrılırken, mekanın görevlilerinden dışarıda basın olup olmadığını öğrenmek istedi.

Dışarı çıktığında yanında usta oyuncu Levent Can olan Ece Uslu, dışarıda kalabalık bir basın ordusunun olduğunu fark edince “Bu saatte ne işiniz var burada? Bizi çekince ne olacak?” diye tepki gösterdi.

Ardından da flaşların patlaması ve Levent Can ile fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren Ece Uslu, “Bunlar ne yapıyor ya? Ne yazacaksınız şimdi? Neden çekiyorsunuz?” diyerek, rahatsızlığını dile getirdi.

Doğum günü partisine katılan bir başka isim olan Murat Cemcir’de mekandan çıkarken görüntülenen isimlerden oldu. Cemcir, kendisine yöneltilen nasılsınız? sorusuna da “çok güzelim arkadaşlar, iyi geceler” diyerek yanıt verdi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı